Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 14:12)
Wszystko zależy od Ibry.
Mam nadzieję, że pójdzie po rozum do głowy i zostanie, utemperuje trochę agenta i weźmie się do roboty.
Z nim w składzie mamy najlepszą kadrę klubową na świecie.
Nie wiem po co on pcha się do tego Milanu.
Zespół jest o wiele słabszy niż Barca, ma tylko teoretyczne szanse na zdobycie jakiekolwiek trofeum, ma w nim zarabiać o wiele mniej i na dodatek Milan to wróg numer 1 jego poprzedniego klubu, w którym spędził trochę czasu i święcił triumfy. Kibice Interu nie będą zadowoleni.
Poza tym z kim on ma tam grać w tym Milanie poza Ronaldinho i Pato?
Dziwne to wszystko.
może jest leniwy i chce miec gwarancje gry w wyjsciowym skladzie? to chyba jedyny argument.