d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev130313233345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 28 2010 06:26am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 14:12)
Wszystko zależy od Ibry.
Mam nadzieję, że pójdzie po rozum do głowy i zostanie, utemperuje trochę agenta i weźmie się do roboty.
Z nim w składzie mamy najlepszą kadrę klubową na świecie.

Nie wiem po co on pcha się do tego Milanu.
Zespół jest o wiele słabszy niż Barca, ma tylko teoretyczne szanse na zdobycie jakiekolwiek trofeum, ma w nim zarabiać o wiele mniej i na dodatek Milan to wróg numer 1 jego poprzedniego klubu, w którym spędził trochę czasu i święcił triumfy. Kibice Interu nie będą zadowoleni.
Poza tym z kim on ma tam grać w tym Milanie poza Ronaldinho i Pato?
Dziwne to wszystko.


może jest leniwy i chce miec gwarancje gry w wyjsciowym skladzie? to chyba jedyny argument.
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Aug 28 2010 06:26am
ide pograc w fife
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 06:51am
Quote (kr90 @ 28 Aug 2010 12:26)
może jest leniwy i chce miec gwarancje gry w wyjsciowym skladzie? to chyba jedyny argument.


to mógł przyjąć ofertę City
przynajmniej byśmy odzyskali kasę
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 06:52am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 14:51)
to mógł przyjąć ofertę City
przynajmniej byśmy odzyskali kasę


i to z nawiazka ;> ile to City dawalo 60 mio ?
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 07:02am
Widzieliście bramkę Walcotta? : DD

This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 07:02am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 07:03am
Quote (Madrista @ 28 Aug 2010 15:02)
Widzieliście bramkę Walcotta? : DD


Ja szukam caly czas bramki Jelenia, ale nigdzie na YT nie ma chyba :(
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 07:03am
Quote (zYwi3c @ Aug 28 2010 01:03pm)
Ja szukam caly czas bramki Jelenia, ale nigdzie na YT nie ma chyba :(


ja mowie o bramce która padła w 1 polowie meczu jakies 50 min temu :D
teraz jest 2-1 dla Arsenalu

This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 07:04am
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 28 2010 07:06am
to zapewne nie ma jeszcze na yt
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 07:07am
Quote (Madrista @ 28 Aug 2010 15:03)
ja mowie o bramce która padła w 1 polowie meczu jakies 50 min temu :D
teraz jest 2-1 dla Arsenalu


Niestety w pracy nie mam mozliwosci ogladania meczy ;/ ... na jebanym linkusie flash/java nie chca chodzic ;d ... a co dopiero Sopcast lol
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 07:14am
Mourinho powiedział ze Canales zagra w pierwszym składzie z Mallorcą !! full of win! Hala Madrid!
Go Back To Polska Topic List
Prev130313233345001Next
Closed New Topic New Poll