☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ogame > Temat Oficjalny
Prev
1
30
31
32
33
34
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 62732
Replies: 4752
Track Topic
fatality818181
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#311
Jun 30 2010 03:53pm
Quote (Hubas @ 30 Jun 2010 23:52)
To ja chce lewa rękę!
niestety nie mamy zadnego Hubasa w sojuszu
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#312
Jun 30 2010 03:54pm
dobra to daj mi prawom renke a rescie taj zeby widzieli kto jest online pisanie wiadomosci i tyle
Hubas
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold
:
1,476.00
#313
Jun 30 2010 03:54pm
Quote (fatality818181 @ 30 Jun 2010 22:53)
niestety nie mamy zadnego Hubasa w sojuszu
name Demotywator w podaniu pisałem ;-)
fatality818181
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#314
Jun 30 2010 03:55pm
ok, rangi poustawiane, sprawdzcie czy wszystko okej
lewa i prawa rekama wszystkie prawa
bro ma wszystkie oprocz wyrzucania rozwiazywania rzadzenia :f
This post was edited by fatality818181 on Jun 30 2010 03:56pm
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#315
Jun 30 2010 03:56pm
tylko jspowiczow przyjmuje tak ?
bo tutaj jakis rando pando sie zglasza
Merlin 2010-06-30 23:54:58
Jak chcecie moge wstapic w wasze szeregi. W ogame gram od 2005 roku i znam ja bardzo dobrze.
Pozdrawiam
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#316
Jun 30 2010 03:57pm
Moze jak ostrone sojuszu wrzucimy d2jsp?
e/ Kto to Merlin? Jakis rand?
This post was edited by Grigo on Jun 30 2010 03:57pm
Hubas
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold
:
1,476.00
#317
Jun 30 2010 03:57pm
Quote (Patryk1991 @ 30 Jun 2010 22:56)
tylko jspowiczow przyjmuje tak ?
bo tutaj jakis rando pando sie zglasza
Merlin 2010-06-30 23:54:58
Jak chcecie moge wstapic w wasze szeregi. W ogame gram od 2005 roku i znam ja bardzo dobrze.
Pozdrawiam
to nie jest przypadkiem cyku?
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=706554
fatality818181
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#318
Jun 30 2010 03:57pm
Quote (Grigo @ 30 Jun 2010 23:57)
Moze jak ostrone sojuszu wrzucimy d2jsp?
mozna, zajmij sie tym
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#319
Jun 30 2010 03:57pm
dajcie jakiegos dobre demotywaroa i jak strone sie ustawi narazie zanim nasi experci w paincie cosik wymodza
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#320
Jun 30 2010 03:58pm
Kazde podanie musi zostac poprzedzone wpisem w tym topicu,k ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
30
31
32
33
34
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact