d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev13031323334476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2010 03:53pm
Quote (Hubas @ 30 Jun 2010 23:52)
To ja chce lewa rękę!


niestety nie mamy zadnego Hubasa w sojuszu :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 03:54pm
dobra to daj mi prawom renke a rescie taj zeby widzieli kto jest online pisanie wiadomosci i tyle
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Jun 30 2010 03:54pm
Quote (fatality818181 @ 30 Jun 2010 22:53)
niestety nie mamy zadnego Hubasa w sojuszu :(


name Demotywator w podaniu pisałem ;-)
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2010 03:55pm
ok, rangi poustawiane, sprawdzcie czy wszystko okej

lewa i prawa rekama wszystkie prawa

bro ma wszystkie oprocz wyrzucania rozwiazywania rzadzenia :f


This post was edited by fatality818181 on Jun 30 2010 03:56pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 03:56pm
tylko jspowiczow przyjmuje tak ?
bo tutaj jakis rando pando sie zglasza

Merlin 2010-06-30 23:54:58
Jak chcecie moge wstapic w wasze szeregi. W ogame gram od 2005 roku i znam ja bardzo dobrze. ;) Pozdrawiam
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 03:57pm
Moze jak ostrone sojuszu wrzucimy d2jsp? :D



e/ Kto to Merlin? Jakis rand?

This post was edited by Grigo on Jun 30 2010 03:57pm
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Jun 30 2010 03:57pm
Quote (Patryk1991 @ 30 Jun 2010 22:56)
tylko jspowiczow przyjmuje tak ?
bo tutaj jakis rando pando sie zglasza

  Merlin    2010-06-30 23:54:58 
Jak chcecie moge wstapic w wasze szeregi. W ogame gram od 2005 roku i znam ja bardzo dobrze. ;) Pozdrawiam


to nie jest przypadkiem cyku?

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=706554
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2010 03:57pm
Quote (Grigo @ 30 Jun 2010 23:57)
Moze jak ostrone sojuszu wrzucimy d2jsp? :D


mozna, zajmij sie tym
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 03:57pm
dajcie jakiegos dobre demotywaroa i jak strone sie ustawi narazie zanim nasi experci w paincie cosik wymodza
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 03:58pm
Kazde podanie musi zostac poprzedzone wpisem w tym topicu,k ?
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334476Next
Add Reply New Topic New Poll