nawet fajna okazja

qrwa jeszcze 5 gwiazdek w special ops mi brakuje i 2 misje
wetwork i snatch and grab dzis z kumplem bylismy juz pod koniec ale w bombe ktos strzelil a snatch and grab trudne jak cholera do polowy dzojdziemy i padamy lol
jak bede mial 1k to sobie przerwe od mw2 zrobie i w odst forze 3 bede gral