☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev
1
30
31
32
33
34
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 20382
Replies: 741
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#311
Oct 4 2010 02:25pm
1-1
bra - czechy
22-19
http://www.atdhe.fm/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=26679&tid=54867&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=207
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#312
Oct 6 2010 03:23pm
brazylia,kuba,wlosi i serbia do polfinalow ida
kuba z brazylia w finale cos mi sie zdaje
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#313
Oct 9 2010 09:11pm
Brazylia - Kuba w wielkim finale
Serbija - Wlosi w finale pociesznia
Brazylia i Serbija wygraja
bakovsky
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold
:
190.00
#314
Oct 10 2010 12:34am
Quote (Patryk1991 @ Oct 10 2010 05:11am)
Brazylia - Kuba w wielkim finale
Serbija - Wlosi w finale pociesznia
Brazylia i Serbija wygraja
Też tak typuje
owned11
Member
Posts: 16,969
Joined: Mar 6 2009
Gold
:
34.00
#315
Oct 10 2010 01:57am
Quote (Patryk1991 @ Oct 10 2010 04:11am)
Brazylia - Kuba w wielkim finale
Serbija - Wlosi w finale pociesznia
Brazylia i Serbija wygraja
ja tam wole zeby Kuba wygrala brazyli juz starczy:P
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#316
Oct 22 2010 10:11am
Quote (owned11 @ 10 Oct 2010 03:57)
ja tam wole zeby Kuba wygrala brazyli juz starczy:P
3-0 ez
wiecie gdzie mozna nasza plus lige ogladac ?
od 18 gra Fart Kielce Skra Bełchatów
bakovsky
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold
:
190.00
#317
Oct 22 2010 03:45pm
Jak tam chłopaki typujecie występ naszych złotek na MŚ ?
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#318
Oct 22 2010 03:47pm
zloto oczywiscie
bakovsky
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold
:
190.00
#319
Oct 22 2010 03:48pm
Quote (Patryk1991 @ Oct 22 2010 11:47pm)
zloto oczywiscie
Przyłączam się do Ciebie.... BĄDŹMY OPTYMISTAMI
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#320
Oct 22 2010 03:49pm
Quote (bakovsky @ 22 Oct 2010 17:48)
Przyłączam się do Ciebie.... BĄDŹMY OPTYMISTAMI
oby podium bylo to juz cos
a jeszcze lepiej jakby zloto to by zmyly plamy po naszych ^^
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
30
31
32
33
34
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact