d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1303132333475Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 6 2010 03:23pm
brazylia,kuba,wlosi i serbia do polfinalow ida
kuba z brazylia w finale cos mi sie zdaje
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 9 2010 09:11pm
Brazylia - Kuba w wielkim finale
Serbija - Wlosi w finale pociesznia

Brazylia i Serbija wygraja :)
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Oct 10 2010 12:34am
Quote (Patryk1991 @ Oct 10 2010 05:11am)
Brazylia - Kuba w wielkim finale
Serbija - Wlosi w finale pociesznia

Brazylia i Serbija wygraja :)


Też tak typuje :)
Member
Posts: 16,969
Joined: Mar 6 2009
Gold: 34.00
Oct 10 2010 01:57am
Quote (Patryk1991 @ Oct 10 2010 04:11am)
Brazylia - Kuba w wielkim finale
Serbija - Wlosi w finale pociesznia

Brazylia i Serbija wygraja :)


ja tam wole zeby Kuba wygrala brazyli juz starczy:P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 22 2010 10:11am
Quote (owned11 @ 10 Oct 2010 03:57)
ja tam wole zeby Kuba wygrala brazyli juz starczy:P


3-0 ez :P


wiecie gdzie mozna nasza plus lige ogladac ?
od 18 gra Fart Kielce Skra Bełchatów
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Oct 22 2010 03:45pm
Jak tam chłopaki typujecie występ naszych złotek na MŚ ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 22 2010 03:47pm
zloto oczywiscie :D
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Oct 22 2010 03:48pm
Quote (Patryk1991 @ Oct 22 2010 11:47pm)
zloto oczywiscie :D


Przyłączam się do Ciebie.... BĄDŹMY OPTYMISTAMI :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 22 2010 03:49pm
Quote (bakovsky @ 22 Oct 2010 17:48)
Przyłączam się do Ciebie.... BĄDŹMY OPTYMISTAMI :D


oby podium bylo to juz cos :D
a jeszcze lepiej jakby zloto to by zmyly plamy po naszych ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev1303132333475Next
Add Reply New Topic New Poll