d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev130313233341383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 690
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 15 2010 03:07pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 15 2010 10:06pm)
192.168.1.2:27015


nie mogę wbic :cry:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 15 2010 03:09pm
jak to nie :( ?
to podaj ip przez pm
Member
Posts: 690
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 15 2010 03:10pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 15 2010 10:09pm)
jak to nie :( ?
to podaj ip przez pm


pmed
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2010 03:10pm
hujnia z grzybnią . musisz chyba serva postawić żebyśmy mogli wbić :Cry:
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 15 2010 03:12pm
Quote (Sahin @ Jul 15 2010 11:10pm)
hujnia z grzybnią . musisz chyba serva postawić żebyśmy mogli wbić :Cry:


Chyba kupić~~
Member
Posts: 690
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 15 2010 03:12pm
mam serw ale only steam ...
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 15 2010 03:13pm
rwa czemu protokol 48 macie :(
ja mam 47
ja to zmienic ?
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2010 03:13pm
Quote (orcon @ Jul 15 2010 09:12pm)
Chyba kupić~~


na nsie za free można robić ,przynajmniej było można .
Member
Posts: 690
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 15 2010 03:13pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 15 2010 10:13pm)
rwa czemu protokol 48 macie :(
ja mam 47
ja to zmienic ?


48 to steam a 47 ns czekaj zrobie cos z tym, ;d
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 15 2010 03:14pm
Quote (Sahin @ Jul 15 2010 11:13pm)
na nsie za free można robić ,przynajmniej było można .


Nie można. Nawet jakby mozna było to napewno na chwilę i chujowym hostingu.
Go Back To Polska Topic List
Prev130313233341383Next
Add Reply New Topic New Poll