ja tylko chcialem przypomniec, ze przed powstaniem tematu rozmawialismy z rogalem, prosze bez spamu albo zaczna sie plusdziesiatki
Quote (l1pa @ 28 Dec 2009 19:50)
phs opis najjlepszy :DDDDDDDDDDDD
ja wszystko pisalem ;<
This post was edited by pan_telewizor on Dec 28 2009 11:51am