d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev13031323334376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
May 14 2009 07:11pm
Quote (GoT @ Fri, May 15 2009, 01:49am)
to trzeba przeczytać


31 stron :P ?
Odpada GoT...
Dzisiaj nie mam na tyle samozaparcia...
Member
Posts: 11,698
Joined: May 9 2007
Gold: 303.82
May 14 2009 11:15pm


Piosenka na rano. Dobrego dnia życzę.
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 12:00am
ostatnio taki temat mi zamknęli :cry:
może ten się utrzyma :)

ja prponuje to:



e: mam nadzieje że jak wróce to będzie tu już 150 stron :)

This post was edited by ajronmen123 on May 15 2009 12:01am
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
May 15 2009 12:06am
Quote (Studnia06 @ Thu, May 14 2009, 02:23pm)
jezdę szatanę


Member
Posts: 8,196
Joined: Oct 3 2007
Gold: 965.00
May 15 2009 12:08am


to jest ladny utwor :wub:
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
May 15 2009 12:13am


Chyba najlepsza przeróbka punkowej piosenki na metal.
Member
Posts: 7,570
Joined: Jan 23 2008
Gold: 0.50
Warn: 10%
May 15 2009 12:27am
Quote (Szoopen @ Thu, 14 May 2009, 15:22)
Będę first!

Jestem!

Poza tym lubię rock :angry:


wole metal / hard rock ;p
Banned
Posts: 12,611
Joined: May 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 15 2009 12:30am


Ten wałek też lubię.

@pawlosek
Oryginalna wersja Sex Pistols wg mnie jest o wiele lepsza.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 03:07am
Quote (GoT @ Thu, May 14 2009, 10:43pm)
Ja mogę decydować o życiu jeśli wg. mnie ktoś na nie nie zasługuje, a to czy dobrze robiłem to się okaże, ale później.
I to co piszesz to co ma być innego jak nie wpływ humanizmu chrześcijańskiego? Takie pacyfistyczne nastwienie?
Ja wierzę w Varga i tyle, a czy się mylę to się okaże później.
Ehehe, marna prowokacja, w każdym bądź razie, sam szukam dresiksów dla siebie.



Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak chrześcijanizm.
Po drugie ateizm to nie jest wiara. Jeśli chcesz się przekonać czym jest ateizm to poczytaj Nietzschego, bo to co wszyscy dziś nazywają ateizmem to lewacki hedonizm.
Po trzecie nie ma czegoś takiego jak Poganizm(przynajmniej aj nie uznaję tych końcówek).
Satanizm to kult a nie wiara.


A co robisz jesli juz stwierdzisz ze ktos na zycie nie zasluguje? Moje podejscie... nazywaj je jak chcesz - ja poprostu szanuje ludzi, wychodze z zalozenia - zyjcie jak chcecie, ale "pozwolcie" mi na to samo... a to czy nazwiesz takie podejscie "chrzescijanskim humanizmem", czy jakkolwiek inaczej - to juz jest Twoja sprawa.
Wiara w Varga? A to jest ciekawe... sugerujesz ze podobnie jak on jestes poprostu nieprzystosowany do zycia w dzisiejszym spoleczenstwie??
A prowokacja - tutaj masz racje - marna ;)

A z odpowiedzia na post glentona ... tutaj sie z Toba zgadzam - co wcale nie znaczy ze chwale ;)
Member
Posts: 700
Joined: Mar 18 2009
Gold: 0.00
May 15 2009 03:39am
sanctus juda - radio maryja,[parszywego ryja

Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334376Next
Add Reply New Topic New Poll