d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev13031323334664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
May 18 2009 03:30pm
Quote (SilentSpamer @ Mon, 18 May 2009, 23:20)
http://www.demotywatory.pl/demot/2264.jpg


http://www.demotywatory.pl/demot/2260_500.jpg


2 betony



Quote (SilentSpamer @ Mon, 18 May 2009, 23:34)
wypierdalaj, kogo to obchodzi co ty o tym myslisz? ;]


/japierdole
nie widzisz, ze te obrazki to jakas pierdolona sahara + polskie, zjebane podpisy?

This post was edited by Nensato on May 18 2009 03:41pm
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
May 18 2009 03:34pm
Quote (Nensato @ Mon, 18 May 2009, 22:30)
2 betony

http://www.lions.yoyo.pl/hyn-1.gif


wypierdalaj, kogo to obchodzi co ty o tym myslisz? ;]


edit:



This post was edited by SilentSpamer on May 18 2009 03:51pm
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
May 18 2009 04:12pm
Quote (Rower93 @ Mon, 18 May 2009, 23:23)

http://www.demotywatory.pl/demot/2271_500.jpg
http://www.demotywatory.pl/demot/2235_500.jpg



Jako jeden z nielicznych polskich demotywatorów, DOBRY :D

Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 1 2007
Gold: 128.55
May 18 2009 05:14pm
Quote (SilentSpamer @ Mon, 18 May 2009, 23:34)
wypierdalaj, kogo to obchodzi co ty o tym myslisz? ;]


edit:

http://www.demotywatory.pl/demot/1945_500.jpg


buahahahahahah
Member
Posts: 280
Joined: May 18 2009
Gold: 0.00
May 19 2009 12:41am
no lal
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
May 19 2009 02:49am
Quote (Nensato @ Mon, 18 May 2009, 22:30)
2 betony

http://www.lions.yoyo.pl/hyn-1.gif



/japierdole
nie widzisz, ze te obrazki to jakas pierdolona sahara + polskie, zjebane podpisy?


wez sie nie pierdol. Mi sie obrazki podobaja, a podpisy pierdole. Co za kurwa debilizm.
edit: zreszta, znow zapytam - kogo obchodzi co ty myslisz? Wez poprostu nie pisz jak ci sie nie podoba...
jebany wyznacznik "jakosci".

This post was edited by SilentSpamer on May 19 2009 02:55am
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
May 19 2009 02:57am
Quote (SilentSpamer @ Tue, May 19 2009, 08:49am)
wez sie nie pierdol. Mi sie obrazki podobaja, a podpisy pierdole. Co za kurwa debilizm.
edit: zreszta, znow zapytam - kogo obchodzi co ty myslisz? Wez poprostu nie pisz jak ci sie nie podoba...
jebany wyznacznik "jakosci".


kogo obchodzi to co piszesz?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
May 19 2009 02:59am
Quote (prastary_ka @ Tue, 19 May 2009, 09:57)
kogo obchodzi to co piszesz?


jego powinno skoro juz sie wypowiedzial.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
May 19 2009 03:52am
Co jest śmieszniejsze od dwóch dzieci w jednej beczce?
jedno dziecko w dwóch beczkach

***

Jedzie ojciec z dzieckiem na wycieczkę: -Tato gdzie jesteśmy?
–W miejscu Twych narodzin.
-Czyli?
*ojciec głaszcze dziecko po główce*
–W Czarnobylu.
*i głaszcze po drugiej…*

***

Dwaj starsi panowie grają w golfa. Widzą, a tu idzie marsz pogrzebowy. Jeden z nich ściąga czapkę a drugi na to:
- No co Ty. Graj.
- No wiesz, jednak byliśmy przez te 45 lat małżeństwem.

***

Pogrzeb. Za samochodem z trumną idzie młody facet z owczarkiem niemieckim na smyczy. Tuż za nim gęsiego idzie ok. 15 facetów. Do jednego z nich podchodzi Kowalski i pyta:
- Kogo chowają?
- Teściową tego z psem.
- Oooo… a na co zmarła?
- Zagryzł ją ten owczarek.
- Z chęcią pożyczyłbym sobie tego psa…
- To ustaw się pan na końcu kolejki!!!
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 19 2009 04:53am


This post was edited by HillOvCypress on May 19 2009 05:00am
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334664Next
Closed New Topic New Poll