d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev13031323334213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 16 2025 07:12am
Zjadłem pyszny, gorący obiad i się spociłem.


na śniadanie? :mellow: co jadłeś ? B)
Member
Posts: 10,515
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 16 2025 07:20am
Kaszę bulgur, cielęcinę w sosie śmietanowo-chrzanowym i do tego herbatka bez cukru. I nie śniadanie, a obiad. :mellow:
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jun 16 2025 07:22am
Zjadłem pyszny, gorący obiad i się spociłem.


nie posiadasz klimatyzacji drogi kolego?
Member
Posts: 10,515
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 16 2025 07:25am
nie posiadasz klimatyzacji drogi kolego?


Niestety, nie. Wiatrak mam, lecz nie chce mi się go przynosić z piwnicy. ;/
Idę sobie prysznic zrobić, a wieczorem jak już będę wracać z przejażdżki rowerowej, to i ów wiatrak pojawi się na biurku.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jun 16 2025 07:34am
Zjadłem pyszny, gorący obiad i się spociłem.

Moze nie spamuj tematu o sniadaniach jakims niby obiadem drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 16 2025 08:34am
Moze nie spamuj tematu o sniadaniach jakims niby obiadem drogi kolego :mellow:


:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 16 2025 09:31am
Moze nie spamuj tematu o sniadaniach jakims niby obiadem drogi kolego :mellow:


Problem? :mellow:
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jun 16 2025 09:33am
Moze nie spamuj tematu o sniadaniach jakims niby obiadem drogi kolego :mellow:


Słuszna uwaga drogi kolego od tego jest dedykowany temat obiadowy B)
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jun 17 2025 02:06am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku ciasta czekoladowego na ciasteczka popijany czarna kawa bez cukru b)
Member
Posts: 10,515
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 17 2025 02:07am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku ciasta czekoladowego na ciasteczka popijany czarna kawa bez cukru b)


:mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334213Next
Add Reply New Topic New Poll