(pół żartem, pół serio) - kupiłem sobie miejsce, u Pana Boga za piecem :~)
seryjnie, to wydałem 13,99 zaliczki od Moni na winstony.
a tak naprawdę, to wykupić dopiero mogę, a raczej mój stary, ponowne wejście na wszystkie baseny i siłownie w Polsce, za sprawą karty multisporta, która była wstrzymana z kilku powodów - przede wszystkim sprawa covida i brak dostępu na słowiankę w Gorzowie :~)
inb4 - idę na basen sam, bo jak pójdę z Taśmą, to nas znowu jakaś ratowniczka stamtąd wypierdoli.