d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1307308309310311672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 02:35am
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 10:34am)
To chyba jak enigma zlapal pieciu przeciwnikow na 20 hp.


z samymi autoatakami zabijal
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 9 2013 02:35am
Quote (gnuj618 @ Aug 9 2013 10:28am)
ty kurwa, polecilem mojemu znajomemu invokera na start to z maxowaniem exorta i samym sunstrikiem prawie rampage mial xD


ano to ladnie. nigdy nie bylem fanem invokera.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 02:39am
Quote (luksus @ 9 Aug 2013 10:35)
ano to ladnie. nigdy nie bylem fanem invokera.


Czemu, zdecydowanie najfajniejszy hero ze wszystkich gier tego typu. I wcale nie taki trudny jak sie na poczatku wydaje.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 02:40am
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 09:39am)
Czemu, zdecydowanie najfajniejszy hero ze wszystkich gier tego typu. I wcale nie taki trudny jak sie na poczatku wydaje.


no nie przesadzaj ;p
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 02:41am
Quote (blejdowy @ 9 Aug 2013 10:40)
no nie przesadzaj ;p


No tak jest. Po 10 grach invokerem mozesz spokojnie wyruszac na puby a po ~50 gnieciesz puby na pewniaka.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 02:46am
Quote (Atanok @ 9 Aug 2013 10:39)
Czemu, zdecydowanie najfajniejszy hero ze wszystkich gier tego typu. I wcale nie taki trudny jak sie na poczatku wydaje.


trudno się nie zgodzić
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 02:47am
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 09:41am)
No tak jest. Po 10 grach invokerem mozesz spokojnie wyruszac na puby a po ~50 gnieciesz puby na pewniaka.


zalezy wvs who i jakim bracketem grasz :P

Quote (1970 @ Aug 9 2013 09:46am)
trudno się nie zgodzić


no w w honie ani w lolu nie ma takiego bohatea ktory moze byc carry, nukerem albo supportem albo semicarry albo pusherem
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 02:50am
Quote (blejdowy @ 9 Aug 2013 10:47)
zalezy wvs who i jakim bracketem grasz :P



no w w honie ani w lolu nie ma takiego bohatea ktory moze byc carry, nukerem albo supportem albo semicarry albo pusherem


No mowie o swoim gownobarckecie na pubach. Btw sa jakies wiesci o nowych hero? Zagralbym legion commanderem i teszisem na samobojstwo bo to moj ulubiony styl gry :D
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 02:50am
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 10:50am)
No mowie o swoim gownobarckecie na pubach. Btw sa jakies wiesci o nowych hero? Zagralbym legion commanderem i teszisem na samobojstwo bo to moj ulubiony styl gry :D


na reddicie z tydzien temu pokazywali work in progres techiesa :ph34r:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 9 2013 02:52am
Quote (blejdowy @ 9 Aug 2013 09:47)
zalezy wvs who i jakim bracketem grasz :P



no w w honie ani w lolu nie ma takiego bohatea ktory moze byc carry, nukerem albo supportem albo semicarry albo pusherem


jest, moa
/e no moze nie do konca nuker ale jak masz nullfire plus sporo dmg to rozkuriwsz kazdego


This post was edited by EustachyMotyka on Aug 9 2013 02:53am
Go Back To Polska Topic List
Prev1307308309310311672Next
Add Reply New Topic New Poll