ja ostatni tydzień codziennie Polskie LM setki kupuje. jakoś mi na cały dzień muszą starczyć ale wyśle dziś siorkę na rynek...może już mają tytoń :rolleyes: no kawa bez peta to lipa
Nie wiem tylko, o której do tego Rysia dzwonić, żeby bramę otworzył, może jeszcze w łóżku leży.