d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1305306307308309672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 9 2013 01:56am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 9 2013 09:54am)
invoker/pudge


polecam to
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 9 2013 01:56am
Quote (ZoltySubmarine @ 9 Aug 2013 08:54)
invoker/pudge


chyba najgorszy wybor dla poczatkujacego
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 01:56am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 9 2013 09:56am)
chyba najgorszy wybor dla poczatkujacego


a invoker to juz nie? ;DDDDDDDD
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 9 2013 01:58am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 9 2013 09:56am)
a invoker to juz nie? ;DDDDDDDD


zależy ile ma rąk
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 9 2013 01:58am
Quote (ZoltySubmarine @ 9 Aug 2013 08:56)
a invoker to juz nie? ;DDDDDDDD


nie wiem co to invoker bo w dote nie gram, a pudge kojarze z hona bo tam jest taki alt avatar
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 01:58am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 9 2013 09:54am)
moim zdaniem to nie ma tak ze co my polecamy, musisz ogarnac gre tak jak juz wczesniej napisalem i sam probowac az znajdziesz to co lubisz


y, najlepiej pograć każda postacią i zobaczyć która najlepiej podchodzi
e/ invoker chyba najtrudniejszy w doto

This post was edited by Saskey on Aug 9 2013 01:59am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 9 2013 01:59am
Quote (EustachyMotyka @ 9 Aug 2013 09:54)
moim zdaniem to nie ma tak ze co my polecamy, musisz ogarnac gre tak jak juz wczesniej napisalem i sam probowac az znajdziesz to co lubisz


ok dzieki za wskazówki :)
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 02:01am
daj donata
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 02:04am
Quote (miton84 @ Aug 9 2013 08:59am)
ok dzieki za wskazówki :)


po pierwsze, zrób tutoriale które są dostępne w kliencie gry, poznasz wszystkie podstawy.
Na samym końcu zagrasz również grę z innymi ludzmi na Twoim poziomie.
Po Drugie raczej nie sugeruj się miejscowymi trollami, w tutkach wszystko będzie pokazane.
Po Trzecie graj Co-op gry vs boty z ludzmi, fajnie się nauczycie, sporo osób wtedy takze się uczy więc nie ma jakiegos większego problemu.
Po Czwarte uzywaj głowy, to jest dosc istotny punkt.
Po Piąte baw się dobrze i z dystansem na początku, musisz nauczyć się wszystkich postaci wtedy możesz zacząć grać z żywmi ludzmi nie narzekając na cierpie slowa od strony swoich teammateów
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 02:06am
Quote (blejdowy @ Aug 9 2013 10:04am)
po pierwsze, zrób tutoriale które są dostępne w kliencie gry, poznasz wszystkie podstawy.
Na samym końcu zagrasz również grę z innymi ludzmi na Twoim poziomie.
Po Drugie raczej nie sugeruj się miejscowymi trollami, w tutkach wszystko będzie pokazane.
Po Trzecie graj Co-op gry vs boty z ludzmi, fajnie się nauczycie, sporo osób wtedy takze się uczy więc nie ma jakiegos większego problemu.
Po Czwarte uzywaj głowy, to jest dosc istotny punkt.
Po Piąte baw się dobrze i z dystansem na początku, musisz nauczyć się wszystkich postaci wtedy możesz zacząć grać z żywmi ludzmi nie narzekając na cierpie slowa od strony swoich teammateów


mute all i można grać xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1305306307308309672Next
Add Reply New Topic New Poll