Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 09:38)
i po siedmiu miesiącach jesteś zdrowy
mienton, jak nie grales nigdy w moba to tak jak eustach pisze- pooglądaj sobie gejmpleje i potem lec na boty, zagraj kilka gier różnymi postaciami i na puby możesz uderzać xd
gieb donat
Niestety jestem noobem w tego typu gry, naszla mnie ochota sprobowac bo widze ze te tematy zyją i być może też chciałbym spróbować pograć.
A jaka postać polecacie na sam poczatek dla kompletnego laika?