d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1304305306307308672Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 9 2013 01:18am
Quote (EustachyMotyka @ 9 Aug 2013 09:15)
na poczatku cie zjada za to ze nie potrafisz grac, najlepiej zanim zaczniesz grac poswiec troche czasu zeby ogarnac - hero, sterowanie, skille, jakies gejpleje


to chyba norma :rofl:
ale brzmi to sensownie
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 01:19am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 9 2013 09:15am)
na poczatku cie zjada za to ze nie potrafisz grac, najlepiej zanim zaczniesz grac poswiec troche czasu zeby ogarnac - hero, sterowanie, skille, jakies gejpleje


flame bedzie tak czy siak, imo lepiej od razu zaczac grac i ogarniac na biezaco
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 9 2013 01:27am
Quote (ZoltySubmarine @ 9 Aug 2013 08:19)
flame bedzie tak czy siak, imo lepiej od razu zaczac grac i ogarniac na biezaco


jak nie wiesz o co chodzi i co robic to sie bedziesz meczyl, ja nigdy bym w moba nie zaczal grac jezeli ziomek nie pomoglby mi troche ogarnac na poczatku co kupowac i co robic
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 01:29am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 9 2013 09:27am)
jak nie wiesz o co chodzi i co robic to sie bedziesz meczyl, ja nigdy bym w moba nie zaczal grac jezeli ziomek nie pomoglby mi troche ogarnac na poczatku co kupowac i co robic


no wlasnie ja tak zaczalem i teraz jestem na szczycie zajelo mi to 7miesiecy pozdrawiam
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 9 2013 01:32am
Quote (ZoltySubmarine @ 9 Aug 2013 08:29)
no wlasnie ja tak zaczalem i teraz jestem na szczycie zajelo mi to 7miesiecy pozdrawiam


no to 7 miesiecy sie uczyles grac, nice, ja dzieki ogarnieciu gry wczesniej nauczylem sie dobrze nakurwiac kilka dni
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 01:38am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 9 2013 09:32am)
no to 7 miesiecy sie uczyles grac, nice, ja dzieki ogarnieciu gry wczesniej nauczylem sie dobrze nakurwiac kilka dni


grac to ja umialem instant, bo jestem bogiem
7miesiecy zajelo mi dotarcie na sam szczyt, teraz gram vs teamliquid 1v5
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 01:38am
i po siedmiu miesiącach jesteś zdrowy
mienton, jak nie grales nigdy w moba to tak jak eustach pisze- pooglądaj sobie gejmpleje i potem lec na boty, zagraj kilka gier różnymi postaciami i na puby możesz uderzać xd
gieb donat
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 9 2013 01:53am
Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 09:38)
i po siedmiu miesiącach jesteś zdrowy
mienton, jak nie grales nigdy w moba to tak jak eustach pisze- pooglądaj sobie gejmpleje i potem lec na boty, zagraj kilka gier różnymi postaciami i na puby możesz uderzać xd
gieb donat


Niestety jestem noobem w tego typu gry, naszla mnie ochota sprobowac bo widze ze te tematy zyją i być może też chciałbym spróbować pograć.
A jaka postać polecacie na sam poczatek dla kompletnego laika?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 9 2013 01:54am
Quote (miton84 @ 9 Aug 2013 08:53)
Niestety jestem noobem w tego typu gry, naszla mnie ochota sprobowac bo widze ze te tematy zyją i być może też chciałbym spróbować pograć.
A jaka postać polecacie na sam poczatek dla kompletnego laika?


moim zdaniem to nie ma tak ze co my polecamy, musisz ogarnac gre tak jak juz wczesniej napisalem i sam probowac az znajdziesz to co lubisz
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 01:54am
Quote (miton84 @ Aug 9 2013 09:53am)
Niestety jestem noobem w tego typu gry, naszla mnie ochota sprobowac bo widze ze te tematy zyją i być może też chciałbym spróbować pograć.
A jaka postać polecacie na sam poczatek dla kompletnego laika?


invoker/pudge
Go Back To Polska Topic List
Prev1304305306307308672Next
Add Reply New Topic New Poll