d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1302303304305306672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 8 2013 04:01pm
Quote (blejdowy @ Aug 8 2013 11:49pm)
roznica w taktyce, to wszystko.

Farmienie i robienie miejsca to nie jest opcja na kazda gre, ja kwidzisz dostali 2:0 a pcozatek drugiej gry mieli w chuj przewage ktora przegrali jednym teamfightem pod wieza kiedy syrenka sobie wpadla to ich wipneli.

potem juz sie tylko pograzali bo alliance sie ich uczepilo i to w chuj mocno, agresja agresja i harras.

nie da sie grac farmy przeciw puckowi i gyro, przy takich ulti i inicjacji gdzie jeszcze ich cmka karała to nie da sie grac farmy.


gdyby zagrali poprawnie (alchemik farmi zamiast pomagac druzynie) to straciliby 6 towerow i pewnie wygrali broniąc raxów. w pewnym momencie sylar mial stal na midzie i mial 20 creepow do dobicia (>1000 golda), ale ruszyl po przegranym fighcie na bota umrzeć :D niestety wychodzi z zalozenia, ze lepiej pozno niż wcale..

Quote (gnuj618 @ Aug 8 2013 11:53pm)
alliance jaja urywa kazdemu nikt nie sprawi aby bogowie przegrali :D


mysle ze kolejna runda sprowadzi ich na ziemie.

This post was edited by bushlick on Aug 8 2013 04:02pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 8 2013 04:05pm
Quote (bushlick @ Aug 8 2013 11:01pm)
gdyby zagrali poprawnie (alchemik farmi zamiast pomagac druzynie) to straciliby 6 towerow i pewnie wygrali broniąc raxów. w pewnym momencie sylar mial stal na midzie i mial 20 creepow do dobicia (>1000 golda), ale ruszyl po przegranym fighcie na bota umrzeć :D niestety wychodzi z zalozenia, ze lepiej pozno niż wcale..



mysle ze kolejna runda sprowadzi ich na ziemie.


Pamietaj o tym ze alliance porusza sie po mapie jak burza, to jest radar, widziales jak opruja wardami, lgd bez alchemika przegrywalo by teamfighty jeszcze szybciej, a sam alchemik nie wyfarmil by sie na tyle zeby pocisnac potem caly team sfarmiony na killach.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 8 2013 04:05pm
Quote (Atanok @ Aug 8 2013 11:48pm)
Oczywista oczywistoscia jest, ze ganking style>>>>>>>>>>>afk farming style, a jezeli ktos sie z tym nie zgadza to ma gowno we lbie.


prosze o argumenty
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 8 2013 04:13pm
Quote (blejdowy @ Aug 9 2013 12:05am)
Pamietaj o tym ze alliance porusza sie po mapie jak burza, to jest radar, widziales jak opruja wardami, lgd bez alchemika przegrywalo by teamfighty jeszcze szybciej, a sam alchemik nie wyfarmil by sie na tyle zeby pocisnac potem caly  team sfarmiony na killach.

rozumiesz ze albo się zakłada 'chodzimy walczyc w 5', albo 'dajemy czas carry, umieramy a on sfarmia 1000 golda + pushuje linie' (like hao). jest jeszcze opcja bait na carry i w 4 stoimy za nim (tongfu trademark) i to też się sprawdza.
takie walki w 4 nie są złe, gdy ma się moc zabić carry przeciwnika (a oni mieli i to w chuj). TYLKO KURWA JAK SIE FOCUSUJE PUCKA, A CARRY PRZYBIEGA PO FAKCIE UMRZEC TO BEZ KITU, ZASLUGUJA NA MAX MIEJSCE 9 BEZ PIENIEDZY.

linie zagrali bardzo dobrze, po takim przekopaniu lody bylo total ez zniszczyc. w pewnym momencie alchemik zjebal 4 creepy i nie zlasthitowal towera. mysle ze to bylo czynnikiem, ktory sprawil ze sylarowi odjebalo :D

mam nadzieje ze ig vs dk mnie zadowoli, szkoda tylko ze nie siedza na przeciwko siebie i nie bedzie pojedynkow chuan vs rotk na darcie mordy :D

http://www.youtube.com/watch?v=N47k9jolWdw

http://www.youtube.com/watch?v=DDV928OnaTw


no i w koncu jest dobra dota :D

This post was edited by bushlick on Aug 8 2013 04:36pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 8 2013 04:42pm
Quote (luksus @ 9 Aug 2013 00:05)
prosze o argumenty


Ganking wygrywa early i mid game, daje gigantyczna przewage i zaden jungler nie jest w stanie tego przebic, zwlaszcza jak dostaje wpierdol w lesie.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 04:46pm
Quote (bushlick @ 8 Aug 2013 23:13)
rozumiesz ze albo się zakłada 'chodzimy walczyc w 5', albo 'dajemy czas carry, umieramy a on sfarmia 1000 golda + pushuje linie' (like hao). jest jeszcze opcja bait na carry i w 4 stoimy za nim (tongfu trademark) i to też się sprawdza.
takie walki w 4 nie są złe, gdy ma się moc zabić carry przeciwnika (a oni mieli i to w chuj). TYLKO KURWA JAK SIE FOCUSUJE PUCKA, A CARRY  PRZYBIEGA PO FAKCIE UMRZEC TO BEZ KITU, ZASLUGUJA NA MAX MIEJSCE 9 BEZ PIENIEDZY.

linie zagrali bardzo dobrze, po takim przekopaniu lody bylo total ez zniszczyc. w pewnym momencie alchemik zjebal 4 creepy i nie zlasthitowal towera. mysle ze to bylo czynnikiem, ktory sprawil ze sylarowi odjebalo :D

mam nadzieje ze ig vs dk mnie zadowoli, szkoda tylko ze nie siedza na przeciwko siebie i nie bedzie pojedynkow chuan vs rotk na darcie mordy :D

http://www.youtube.com/watch?v=N47k9jolWdw

http://www.youtube.com/watch?v=DDV928OnaTw


no i w koncu jest dobra dota :D


o kurwa, przeciez bardziej rozpierdala na łydki niz koreanscy komentatorzy:D
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 8 2013 04:53pm
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 12:42am)
Ganking wygrywa early i mid game, daje gigantyczna przewage i zaden jungler nie jest w stanie tego przebic, zwlaszcza jak dostaje wpierdol w lesie.


ogladnij teraz co sie dzieje. ja pierdole total asian doto
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 06:59pm
ig nawet jak przegra to i tak pokazalo klase, teraz slucham euroboyow, ktorzy podniecaja sie wypromowanym navi jedynie na reklamie i samym dendim.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 8 2013 07:45pm
wszystkie gry ig vs dk do ogladniecia. polecam
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 10:49pm
Ale Liquid niszczy LGD
Go Back To Polska Topic List
Prev1302303304305306672Next
Add Reply New Topic New Poll