Quote (RS_lechu @ 12 Oct 2018 10:40)
Ja uwielbiam produkty Apple, z zawodu jestem grafikiem i nie wyobrażam sobie pracy na windowsie, na maczku wszystko jest przemyślane, intuicyjne, generalnie szybko się pracuje, tylko ta cena rozpier.........la, Imac pro to jak samochód
na chacie mam Imac 27' , Iphone Se, Ipad3 10' retina, iPad Pro cellular 10'
pozdrowki
A iDildo w dupie masz?