d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1301302303304305339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 11 2018 07:51am
Quote (Ezraaa @ 11 Oct 2018 14:47)
przeczytałem.



I jak wrażenia?
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 11 2018 07:52am
Quote (Elfisher @ Oct 11 2018 03:51pm)
I jak wrażenia?


Że muszę zadbać o swoją prywatność.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 11 2018 07:55am
Quote (Ezraaa @ 11 Oct 2018 15:52)
Że muszę zadbać o swoją prywatność.


Polecam nie klikac w fejkowe linki z bankow i nie otwierac zalacznikow mailowych konczacych sie na .vbs i bedziemy bezpieczni B)

This post was edited by Majonez on Oct 11 2018 07:56am
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 11 2018 10:17am
Quote (Majonez @ Oct 11 2018 03:55pm)
Polecam nie klikac w fejkowe linki z bankow i nie otwierac zalacznikow mailowych konczacych sie na .vbs i bedziemy bezpieczni B)


bardziej się obawiam tych przypadkowych missklików :D
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Oct 11 2018 11:22pm
Super rzetelny tekst, niczym jak wybiorcza.
Member
Posts: 1,752
Joined: Mar 6 2016
Gold: 276.30
Oct 12 2018 02:40am
Ja uwielbiam produkty Apple, z zawodu jestem grafikiem i nie wyobrażam sobie pracy na windowsie, na maczku wszystko jest przemyślane, intuicyjne, generalnie szybko się pracuje, tylko ta cena rozpier.........la, Imac pro to jak samochód

na chacie mam Imac 27' , Iphone Se, Ipad3 10' retina, iPad Pro cellular 10'

pozdrowki
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Oct 12 2018 03:06am
Quote (RS_lechu @ 12 Oct 2018 10:40)
Ja uwielbiam produkty Apple, z zawodu jestem grafikiem i nie wyobrażam sobie pracy na windowsie, na maczku wszystko jest przemyślane, intuicyjne, generalnie szybko się pracuje, tylko ta cena rozpier.........la, Imac pro to jak samochód

na chacie mam Imac 27' , Iphone Se, Ipad3 10' retina, iPad Pro cellular 10'

pozdrowki


A iDildo w dupie masz?
Member
Posts: 1,752
Joined: Mar 6 2016
Gold: 276.30
Oct 12 2018 03:17am
Dildo to Cie zrobił i spierdolił, pajacu miękim hujem robiomy

This post was edited by RS_lechu on Oct 12 2018 03:18am
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Oct 12 2018 03:19am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

wypierdalaj zasmarkancu. Jedyne co mozesz ruchac to swoich 2 tatow lub kota
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 12 2018 03:33am
Quote (Nothus @ Oct 12 2018 11:06am)
A iDildo w dupie masz?


Quote (RS_lechu @ Oct 12 2018 11:17am)
Dildo to Cie zrobił i spierdolił, pajacu miękim hujem robiomy



Chyba jednak ma
Go Back To Polska Topic List
Prev1301302303304305339Next
Add Reply New Topic New Poll