Quote (bushlick @ Aug 8 2013 10:47pm)
no i jest jak mowisz

sylar opuscil przed koncem gry

roznica w taktyce, to wszystko.
Farmienie i robienie miejsca to nie jest opcja na kazda gre, ja kwidzisz dostali 2:0 a pcozatek drugiej gry mieli w chuj przewage ktora przegrali jednym teamfightem pod wieza kiedy syrenka sobie wpadla to ich wipneli.
potem juz sie tylko pograzali bo alliance sie ich uczepilo i to w chuj mocno, agresja agresja i harras.
nie da sie grac farmy przeciw puckowi i gyro, przy takich ulti i inicjacji gdzie jeszcze ich cmka karała to nie da sie grac farmy.
This post was edited by blejdowy on Aug 8 2013 03:50pm