d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1300301302303304672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:16pm
Quote (1970 @ Aug 8 2013 09:15pm)
pograłbym w jakieś nowe inne moba niż lol/dota/hon
infinity crisis -guwno, prime world-guwno
coś ciekawego jest?


dawngate
;DDDDDDDDD
polecam osu rowniez
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 01:25pm

fajna gra może być
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 01:59pm
<3 alliance, troche poogladali moich gierek i zaczeli skladac tranquilki+drumsy, moze cos z nich bedzie.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 8 2013 02:04pm
Quote (1970 @ Aug 8 2013 08:25pm)
http://www.youtube.com/watch?v=m6vIXbNSnUE
fajna gra może być


przestan spamowac ten topic prosze.

Quote (Xploosiv @ Aug 8 2013 08:59pm)
<3 alliance, troche poogladali moich gierek i zaczeli skladac tranquilki+drumsy, moze cos z nich bedzie.


to nie azjaci wiec sa chuja warci, wg Twojego toku myslenia, a stomp robia niezly po lgd

This post was edited by blejdowy on Aug 8 2013 02:05pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 02:54pm
DAT GAME : OOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 8 2013 02:55pm
Quote (zYwi3c @ Aug 8 2013 09:54pm)
DAT GAME : OOOOOOOOOOOOOOOOOOO


eldzidi przegralo, nie iwem dalczego kolejny team z azji przegrywa
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 8 2013 02:56pm
bo ubezpieczenia alianz dobrze zagraly i magnus nie tpnal wczesniej zeby zdisablowac furiona i pl na 9 sekund pod drzewem

jakby magnus tpnal, zlapal w ult, zeskewerowali -> refreshnal i powtorzyl sytuacje to byloby na filmik

This post was edited by bushlick on Aug 8 2013 03:01pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 03:00pm
Quote (blejdowy @ 8 Aug 2013 21:04)
przestan spamowac ten topic prosze.



to nie azjaci wiec sa chuja warci, wg Twojego toku myslenia, a stomp robia niezly po lgd



jak nie azjaci?
samo [A] swiadczy o tym
A - Azja, proste chyba nie?-.-
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 03:01pm
dotowe studio jak z ligi miszczuw na nsport
/e btw ten blondasek komentator wyglada jak jakis cpun

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 8 2013 03:08pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 8 2013 03:09pm
Quote (EustachyMotyka @ Aug 8 2013 10:01pm)
dotowe studio jak z ligi miszczuw na nsport


to jest props akurat, fajnie to wyglada i jest nais.
Quote (Xploosiv @ Aug 8 2013 10:00pm)
jak nie azjaci?
samo [A] swiadczy o tym
A - Azja, proste chyba nie?-.-


bardzo słaby troll, 60% by sie zdalo
Go Back To Polska Topic List
Prev1300301302303304672Next
Add Reply New Topic New Poll