Quote (ZoltySubmarine @ 8 Aug 2013 21:10)
:santa::santa::santa:
mialem grac z buszligiem, ale za duzo patchowania od kwietnia i jakos mam wyjebane od tamtej pory na dote
też muszę spaczować i można kiedyś pograć
coz zobaczycie najlepszego invo i aparycje w tej grze