d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1299300301302303672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 12:59pm
Quote (JestemTulpomSajgona @ Aug 8 2013 08:59pm)
rudy zarost, piegi + blada karnacja

do odstrzalu


azjat

do kapieli w cyklonie b
Member
Posts: 280
Joined: Jul 8 2013
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2013 01:01pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 08:59pm)
azjat

do kapieli w cyklonie b


"Gdyby nie azjaci to bys sral do umywalki."

~Paulo Coehlo
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:03pm
Quote (JestemTulpomSajgona @ Aug 8 2013 09:01pm)
"Gdyby nie azjaci to bys sral do umywalki."

~Paulo Coehlo


bo sie pogniewamy..................
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 01:04pm
Quote (ZoltySubmarine @ 8 Aug 2013 19:59)
azjat

do kapieli w cyklonie b


tak wielce zapowiadales, ze robisz przesiadke na doto, a jakos cie nie widze online.
????????
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:06pm
Quote (Xploosiv @ Aug 8 2013 09:04pm)
tak wielce zapowiadales, ze robisz przesiadke na doto, a jakos cie nie widze online.
????????


bo to najchujowsza gra na swiecie i nie warto nawet tracic na nia mojego cennego internetu

osu>
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 01:09pm
Quote (ZoltySubmarine @ 8 Aug 2013 20:06)
bo to najchujowsza gra na swiecie i nie warto nawet tracic na nia mojego cennego internetu

osu>


cos ostatnio mnie oklamujesz czesto, chyba musimy skonczyc nasza znajomosc :santa:
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:10pm
Quote (Xploosiv @ Aug 8 2013 09:09pm)
cos ostatnio mnie oklamujesz czesto, chyba musimy skonczyc nasza znajomosc    :santa:


:santa::santa::santa:

mialem grac z buszligiem, ale za duzo patchowania od kwietnia i jakos mam wyjebane od tamtej pory na dote
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 01:12pm
Quote (ZoltySubmarine @ 8 Aug 2013 21:10)
:santa::santa::santa:

mialem grac z buszligiem, ale za duzo patchowania od kwietnia i jakos mam wyjebane od tamtej pory na dote


też muszę spaczować i można kiedyś pograć
coz zobaczycie najlepszego invo i aparycje w tej grze
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 01:13pm
Quote (1970 @ Aug 8 2013 09:12pm)
też muszę spaczować i można kiedyś pograć
coz zobaczycie najlepszego invo i aparycje w tej grze


ja chcialem invo pograc, bo nie umiem nim kompletnie
ale od biedy moge wziac jakas lune albo huskara
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 01:15pm
pograłbym w jakieś nowe inne moba niż lol/dota/hon
infinity crisis -guwno, prime world-guwno
coś ciekawego jest?
Go Back To Polska Topic List
Prev1299300301302303672Next
Add Reply New Topic New Poll