Quote (Luc- @ 20 May 2014 09:53)
Wszystko opierdolić, wszystko w prywatne ręce najlepiej oddać.
Jesteście bandą głupców jak wierzycie w jego słowa
Korwin nie jest idealny, ale to jedyny polityk który chce obniżenia podatków i zahamowania biurokracji więc na niego zagłosuje.
powiem Ci jak to teraz wygląda, załóżmy że mój pracodawca płaci mi za moją pracę 10867pln. Na moje konto (przelew) przychodzi 6300. Załóżmy że za te 6300 kupuje usługi hydrauliczne które świadczy pan Kowalski. Od zakupu 23% vat idzie dla państwa - firma pana Kowalskiego dostaje netto 5121. Załóżmy że firma pana Kowalskiego chce wypłacić mu z tego pensje, znowuz z 5121 pod odjęciu podatów i pseudo-podaktów (składek) robi się 2993. Innymi słowy państwo zabiera mi 73% mojej pensji! Prawie 3/4 z tego co zarobie zjada moje państwo, a dla siebie mam tylko 1/4! Trzeba kiedyś powiedzieć: stop, dosyć.
This post was edited by Ironfister on May 20 2014 09:47am