d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev12930313233144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
May 20 2014 02:53am
Wszystko opierdolić, wszystko w prywatne ręce najlepiej oddać.

Jesteście bandą głupców jak wierzycie w jego słowa


Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 20 2014 03:03am
Quote (Luc- @ May 20 2014 09:53am)
Wszystko opierdolić, wszystko w prywatne ręce najlepiej oddać.

Jesteście bandą głupców jak wierzycie w jego słowa


http://www.youtube.com/watch?v=Q48i5-b0eAM


powiedz o tym jaka wg. Ciebie jest alternatywa.
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
May 20 2014 03:29am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ May 20 2014 11:03am)
powiedz o tym jaka wg. Ciebie jest alternatywa.


Pewnie komunizm...
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
May 20 2014 09:47am
Quote (Luc- @ 20 May 2014 09:53)
Wszystko opierdolić, wszystko w prywatne ręce najlepiej oddać.

Jesteście bandą głupców jak wierzycie w jego słowa


Korwin nie jest idealny, ale to jedyny polityk który chce obniżenia podatków i zahamowania biurokracji więc na niego zagłosuje.

powiem Ci jak to teraz wygląda, załóżmy że mój pracodawca płaci mi za moją pracę 10867pln. Na moje konto (przelew) przychodzi 6300. Załóżmy że za te 6300 kupuje usługi hydrauliczne które świadczy pan Kowalski. Od zakupu 23% vat idzie dla państwa - firma pana Kowalskiego dostaje netto 5121. Załóżmy że firma pana Kowalskiego chce wypłacić mu z tego pensje, znowuz z 5121 pod odjęciu podatów i pseudo-podaktów (składek) robi się 2993. Innymi słowy państwo zabiera mi 73% mojej pensji! Prawie 3/4 z tego co zarobie zjada moje państwo, a dla siebie mam tylko 1/4! Trzeba kiedyś powiedzieć: stop, dosyć.

This post was edited by Ironfister on May 20 2014 09:47am
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 20 2014 09:49am
Quote (Ironfister @ May 20 2014 03:47pm)
Korwin nie jest idealny, ale to jedyny polityk który chce obniżenia podatków i zahamowania biurokracji więc na niego zagłosuje.

powiem Ci jak to teraz wygląda, załóżmy że mój pracodawca płaci mi za moją pracę 10867pln. Na moje konto (przelew) przychodzi 6300. Załóżmy że za te 6300 kupuje usługi hydrauliczne które świadczy pan Kowalski. Od zakupu 23% vat idzie dla państwa - firma pana Kowalskiego dostaje netto 5121. Załóżmy że firma pana Kowalskiego chce wypłacić mu z tego pensje, znowuz z 5121 pod odjęciu podatów i pseudo-podaktów (składek) robi się 2993. Innymi słowy państwo zabiera mi 73% mojej pensji! Prawie 3/4 z tego co zarobie zjada moje państwo, a dla siebie mam tylko 1/4! Trzeba kiedyś powiedzieć: stop, dosyć.


jesli odliczasz podatek kowalskiego jako to co zabralo ci panstwo to proponuje isc jeszcze dalej. odlicz to co twoj szef sobie odlicza. takim tokiem dojdziesz pewnie do jakiegos poziomu rzedu "1500% mojej wyplaty zabiera mi panstwo"
ty kurwa serio masz takie problemy czy taki z ciebie wyborny troll?
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
May 20 2014 10:02am
Wg. Szczurwina:

- lepiej byłoby, gdyby kobiety nie głosowały
- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt
- nazywa homoseksualistów homosiami

I to wszystko publicznie.
I ktoś z was chce głosować na to zacofane zwierzę? Na tego szczura-monarchistę w kurwa muszce?!? To jest pajac i to o tyle nie śmieszny, że dobry pajac wie, że jest pajacem a to barachło myśli, że jest super.
Rzygać się chce.
Member
Posts: 830
Joined: Feb 3 2013
Gold: 82.00
May 20 2014 10:07am
Quote (gwyneed @ May 20 2014 05:02pm)
Wg. Szczurwina:

- lepiej byłoby, gdyby kobiety nie głosowały
- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt
- nazywa homoseksualistów homosiami

I to wszystko publicznie.
I ktoś z was chce głosować na to zacofane zwierzę? Na tego szczura-monarchistę w kurwa muszce?!? To jest pajac i to o tyle nie śmieszny, że dobry pajac wie, że jest pajacem a to barachło myśli, że jest super.
Rzygać się chce.


11 liter
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
May 20 2014 10:08am
Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:02)
Wg. Szczurwina:

- lepiej byłoby, gdyby kobiety nie głosowały
- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt
- nazywa homoseksualistów homosiami

I to wszystko publicznie.
I ktoś z was chce głosować na to zacofane zwierzę? Na tego szczura-monarchistę w kurwa muszce?!? To jest pajac i to o tyle nie śmieszny, że dobry pajac wie, że jest pajacem a to barachło myśli, że jest super.
Rzygać się chce.


z ust mi to wyjąłeś, z tym, że ja ująłbym to tyćke drastyczniej
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
May 20 2014 10:08am
Quote (karolek85 @ 20 May 2014 17:07)
11 liter


widzę, że 123 post. przypadek? nie sądzę.
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
May 20 2014 10:17am
Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:08)
widzę, że 123 post. przypadek? nie sądzę.


myślę, że nia ma najmniejszego powodu by dyskutować dłużej, prawda jest taka że ta banda gimbusów na poziomie swojego krula nie przekroczy progu na wyborach, a nawet jeżeli jakimś cudem, powtarzam CUDEM, uda sie im zdobyć jeden upragniony mandat... no to też dobrze, przynajmniej pozbedziemy się chociaż na jakiś czas z kraju tej jąkającej się cipy
Go Back To Polska Topic List
Prev12930313233144Next
Add Reply New Topic New Poll