Quote (Lander @ 13 Aug 2013 10:53)
na pewno nie ma statów jak w dwojce, poza tym cała mechanika jest zreworkowana
a chcą za niego 50k bo mozna go tylko z instancji wyciągnąć
ale bozar to ma chyba tylko burst mode nie ?
zawsze na poczatku gry okradalem z nich straznikow w ncr w falloucie 2 xD