d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev12930313233598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 13 2013 03:44am
Bozar jest tak op ja kbyl w podstawowej dwójce ?:D
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 03:45am
Quote (blejdowy @ 13 Aug 2013 11:44)
Bozar jest tak op ja kbyl w podstawowej dwójce ?:D


nie wiem bo chca za niego po 50k

poza tym czy ja wiem czy on byl taki op, to bylo to samo co lsw afaik

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 03:46am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:45am
Quote (blejdowy @ Aug 13 2013 11:44am)
Bozar jest tak op ja kbyl w podstawowej dwójce ?:D


nie ma bozara zaimplementowanego chyba
/e a jak jest to rare z instancji

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 03:46am
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 03:46am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 11:45)
nie ma bozara zaimplementowanego chyba


jest jest, widzialem na targu u typa ale 50k chcial za niego
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:50am
ej Mieczu a próbowałeś sciane ognia wyaczyc jak sie rejestrujesz?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 13 2013 03:51am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 10:46am)
jest jest, widzialem na targu u typa ale 50k chcial za niego


jezeli ma staty jaie ja k w dwojce to sie nie dziwie ;d wszystko na hita D:
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:53am
Quote (blejdowy @ Aug 13 2013 11:51am)
jezeli ma staty jaie ja k w dwojce to sie nie dziwie ;d wszystko na hita D:


na pewno nie ma statów jak w dwojce, poza tym cała mechanika jest zreworkowana
a chcą za niego 50k bo mozna go tylko z instancji wyciągnąć

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 03:53am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 03:54am
Btw nie da sie sprawdzic statow broni przed zalozeniem jej? Bo takie kupowanie w ciemno u vendorow to chujowa sprawa.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:54am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 10:53)
na pewno nie ma statów jak w dwojce, poza tym cała mechanika jest zreworkowana
a chcą za niego 50k bo mozna go tylko z instancji wyciągnąć


ale bozar to ma chyba tylko burst mode nie ?


zawsze na poczatku gry okradalem z nich straznikow w ncr w falloucie 2 xD
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:56am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 11:54am)
Btw nie da sie sprawdzic statow broni przed zalozeniem jej? Bo takie kupowanie w ciemno u vendorow to chujowa sprawa.


muw czy chcesz deagle i 100 ammo za 5 metal partow
Go Back To Polska Topic List
Prev12930313233598Next
Add Reply New Topic New Poll