Quote (tamburyn @ Sep 20 2011 03:06pm)
w Finlandii KalPa, Lukko, Karpat jadą na razie dosyć fajnie
Assat dzisiaj powinien pocisnąć też
zobaczymy, na razie faktycznie jeszcze sporo niewiadomych
w zeszlym sezonie mialem zajebiscie opanowana szwedzka, finska i niemiecka, szczegolnie zajebiscie bylo w play-offach, wchodzily mi pojednyncze mecze z kursem 4.x albo kupony na ponad 100zl za 2zl
e/ w drugiej lidze finskiej, w play-offach, obstawialem kazdy mecz z pojedynku jukurit-vaasan i wszystkie z powodzeniem
This post was edited by cesasz on Sep 20 2011 07:14am