Quote (MOCZPK @ Dec 29 2009 06:14pm)
SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLAKUW
Quote (Vampirel @ Sat, Sep 19 2009, 05:22pm)
jol jestem pierdolniety.
Quote (Lam3rZ @ Fri, Sep 11 2009, 07:05pm)
a do wszystkich ciolkow ktorzy mysla ze to jest zwykle napierdalanie w bas niech ida do konta i wroca do sluchania prymitywnej muzyki robionej na zwierzetach i drewnie... (tak typu jakies pedofile, rubiki, peje i inne gowna...) jak nie rozumiecie istoty tej muzyki to nie zabierac glosu... rozumiem ze polskie spoleczenstwo jest ulomne i muzyka elektroniczna wykracza poza ich male mozdzki, jak tego mozna sluchac?!!? swiat idzie do przodu i wszystkie dziedziny razem z nim... w szczegolnosci muzyka!
Quote (whookash @ Nov 13 2009 03:25pm)
^^ nie mam poejcia co do mnie powiedziales , przyznalem sie ze jak przyjdzie do mnie to pewnie dostane wpierdol ;/ sram na twoja atencje , na ktorej mimo to widze wielu tu zalezy , szcerze ogolnie to pierdole i wyjebane mam ^^ jaka kolwiek proba konstruktywnej konwersacji ze mna nie ma najmniejszego sensu ^^ odposc
nie pierdol bo juz 75 mam
Quote (Resovia @ Nov 28 2009 10:43pm)
eZ pizdeczko wlasnie cie rozkurwilem twoja wlasna bronia 1-hitowcu
epicki jest twoj nick okresla twoje spierdolenie jaki i tez twoja rodzine w skurwialym swietle pijactwa i patologi
Quote (ginguse @ Nov 29 2009 01:49pm)
czy też macie dużo jedzenia w klawiaturze ?
Quote (blondaas @ Nov 29 2009 01:51pm)
może jestem inny, ale ja trzymam jedzenie w lodówce

Quote (Pabelix @ Dec 1 2009 12:17pm)
taki skrót od gratulacions,,,
CH3CH3
ojejq fail quote
This post was edited by JestemZajebisty on Dec 29 2009 10:15am