d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krytyczny Alex Pwned ;/
Prev1293031323335Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 29 2009 10:13am
Quote (dan_07 @ 29 Dec 2009 17:11)
Nie dostrzegasz jego talentu, zaprawdę powiadam Ci - po rozdaniu nagród Alex udowodni wszystkim, że miano tarda roku zostało przydzielone niewłaściwej osobie.


Nie wykluczam - ale w przyszłym roku tez będą Macieye :D
Banned
Posts: 368
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 10:13am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 29 2009 05:13pm)
chyb cie popierdolilo, to moj znak firmowy


Mnie nie popierdolilo, jescze takiego faila jak ty nie zaliczylem i pewnie nie zalicze gdyz nie jestem tak spierdolony jak ty i CriticalAlex.
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Dec 29 2009 10:13am
Quote (JestemZajebisty @ Dec 29 2009 05:13pm)
napierdalam posty, bo ppd samo się nie zrobi :(


tez
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Dec 29 2009 10:13am
Quote (Azur3 @ Dec 29 2009 04:06pm)
http://a.c6.fotka.pl/033/564/33564635_640.jpg


Ewelinka, czy nie, siadłaby.


ofc za siadłby :)
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Dec 29 2009 10:14am
SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLAKUW
Member
Posts: 6,898
Joined: Jul 1 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 29 2009 10:14am
Quote (MOCZPK @ Dec 29 2009 06:14pm)
SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLAKUW


Quote (Vampirel @ Sat, Sep 19 2009, 05:22pm)
jol jestem pierdolniety.



Quote (Lam3rZ @ Fri, Sep 11 2009, 07:05pm)

a do wszystkich ciolkow ktorzy mysla ze to jest zwykle napierdalanie w bas niech ida do konta i wroca do sluchania prymitywnej muzyki robionej na zwierzetach i drewnie... (tak typu jakies pedofile, rubiki, peje i inne gowna...) jak nie rozumiecie istoty tej muzyki to nie zabierac glosu... rozumiem ze polskie spoleczenstwo jest ulomne i muzyka elektroniczna wykracza poza ich male mozdzki, jak tego mozna sluchac?!!? swiat idzie do przodu i wszystkie dziedziny razem z nim... w szczegolnosci muzyka!


Quote (whookash @ Nov 13 2009 03:25pm)
^^ nie mam poejcia co do mnie powiedziales , przyznalem sie ze jak przyjdzie do mnie to pewnie dostane wpierdol ;/ sram na twoja atencje , na ktorej mimo to widze wielu tu zalezy , szcerze ogolnie to pierdole i wyjebane mam ^^ jaka kolwiek proba konstruktywnej konwersacji ze mna nie ma najmniejszego sensu ^^ odposc



nie pierdol bo juz 75 mam


Quote (Resovia @ Nov 28 2009 10:43pm)
eZ pizdeczko wlasnie cie rozkurwilem twoja wlasna bronia 1-hitowcu



epicki jest twoj nick okresla twoje spierdolenie jaki i tez twoja rodzine w skurwialym swietle pijactwa i patologi

Quote (ginguse @ Nov 29 2009 01:49pm)
czy też macie dużo jedzenia w klawiaturze ?
Quote (blondaas @ Nov 29 2009 01:51pm)
może jestem inny, ale ja trzymam jedzenie w lodówce b)

Quote (Pabelix @ Dec 1 2009 12:17pm)
taki skrót od gratulacions,,,

CH3CH3
ojejq fail quote :(

This post was edited by JestemZajebisty on Dec 29 2009 10:15am
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 10:14am
Quote (MOCZPK @ Dec 29 2009 06:14pm)
SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLAKUW


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 29 2009 10:15am
ej odczepcie się od Alexa :( :angry: :( :angry:
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 29 2009 10:15am
Quote (Leetmage @ 29 Dec 2009 16:13)
Mnie nie popierdolilo, jescze takiego faila jak ty nie zaliczylem i pewnie nie zalicze gdyz nie jestem tak spierdolony jak ty i CriticalAlex.


zamilcz 09 spawnie, patrzac na twoj sig mysle ze przy odrobninie checi z latwoscia przebil bys mojego faila
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Dec 29 2009 10:15am
czyli ma dziewczynę która ma na imię Ewelina, ale ta Ewelina to Asia czyli nie ma dziewczyny ? : D
Go Back To Polska Topic List
Prev1293031323335Next
Closed New Topic New Poll