Quote (Leetmage @ Dec 28 2009 06:47pm)
Nie no okej oczywiscie nominowani to ludzie ktorzy
wam wydawali sie godni.
Wg mnie Killah byl zajebiscie nudny i nie czytalem jego postow, za to Nua fajnie zjebany

nua jest zjebany bez słowa "fajnie". a killah faktycznie zasłużył sobie na miejsce w tym zaszczytnym gronie. kto jeździ golfem, się tym chwali i co najgorsze, jest z tego dumny?