d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev12930313233127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 23 2009 04:30am
Quote (zenek114 @ Fri, 23 Oct 2009, 12:28)
http://ghoster.wrzuta.pl/audio/aEJFmAmAkoM/zlodzieje_rowerow_-_thanx_for_guernica_y_luno

Przykro mi, nie ma tego na youtube. Mam nadzieję, że to dzisiaj zagrają.


Grali kiedyś u mnie, średniawka.
Member
Posts: 11,077
Joined: Jun 19 2008
Gold: 1,574.00
Oct 23 2009 04:32am
Quote (Hate_Me @ Fri, 23 Oct 2009, 12:30)
Grali kiedyś u mnie, średniawka.


Tylko w ich wykonaniu słyszałem na żywo kawałki guernici.
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Oct 23 2009 04:54am
Słucham tylko polskiego punka z wyżej wymienionych. Ostatnio mam zajawkę na ten stary utwór:

Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 24 2009 04:51pm
Quote (KRULIK @ Oct 23 2009 10:54am)
Słucham tylko polskiego punka z wyżej wymienionych. Ostatnio mam zajawkę na ten stary utwór:

http://www.youtube.com/watch?v=F4Ch0LX84vI


Nie lubię tego zespołu, chociaż jest to klasyk ;)
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 24 2009 05:39pm
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2009 05:50pm
Member
Posts: 11,756
Joined: Sep 13 2006
Gold: 60.02
Warn: 60%
Oct 24 2009 06:31pm


gniew
Banned
Posts: 1,025
Joined: Mar 17 2009
Gold: 0.00
Oct 24 2009 10:05pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Oct 26 2009 12:55am
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Oct 31 2009 07:02am
Go Back To Polska Topic List
Prev12930313233127Next
Add Reply New Topic New Poll