d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev12930313233930Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,882
Joined: Feb 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 16 2008 10:08am
Potrzebuje takiego obrazu , ze taki blazen w czerwonym wdzianku siedzi , jest to dosc stary jednak bardzo popularny obraz , siedzi trzymajac rece na brzuchu i patrzy w doł , ciezko mi to wytlumaczyc , wie ktos jak sie to nazywa i kto jest autorem? smile.gif

e: chodzi mi o to, kto zna autora - tytul?



This post was edited by wawrzon21 on Sep 16 2008 10:15am
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 16 2008 10:38am
Quote (wawrzon21 @ Tue, 16 Sep 2008, 18:08)
Potrzebuje takiego obrazu , ze taki blazen w czerwonym wdzianku siedzi , jest to dosc stary jednak bardzo popularny obraz , siedzi trzymajac rece na brzuchu i patrzy w doł , ciezko mi to wytlumaczyc , wie ktos jak sie to nazywa i kto jest autorem? smile.gif

e: chodzi mi o to, kto zna autora - tytul?

http://www.racjonalista.pl/img/strony/smutny.blazen.jpg
Stańczyk, Jan Matejko
Banned
Posts: 2,882
Joined: Feb 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 16 2008 10:42am
Quote (Ultrasonic @ Tue, Sep 16 2008, 04:38pm)
Stańczyk, Jan Matejko


ta , sam juz znalazlem w starej książce od WOK'u , ale dzięki i tak happy.gif

Quote (Swartor @ Tue, Sep 16 2008, 04:54pm)
mam locka - wiec ile moge miec max obrazkow w profilu? ;/


locked chyba niczego nie zmienia, problemem jest natomiast Twoje 20% moim zdaniem.

3 mozesz.

This post was edited by wawrzon21 on Sep 16 2008 10:54am
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Sep 16 2008 10:54am
mam locka - wiec ile moge miec max obrazkow w profilu? ;/
Member
Posts: 14,803
Joined: Oct 14 2007
Gold: 0.45
Warn: 70%
Sep 16 2008 11:12am
Quote (Swartor @ Tue, Sep 16 2008, 04:54pm)
mam locka - wiec ile moge miec max obrazkow w profilu? ;/


imo locked nie ma na to wplywu lecz ilosc warna ale nie wiem
Member
Posts: 90,716
Joined: Feb 10 2007
Gold: 7,230.00
Sep 16 2008 12:00pm
co to sie porobilo , ze hrs na ld kosztuja ~70-90 fg i sprzedaja je na ogromna skale ... jakas nowa dupe metoda sie pojawila przez kilka dni mojej nieobecnosci ? jeszcze w zeszlym tygodniu byly po ~200 fg
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 16 2008 12:27pm
Quote (TeHaCjusz @ Tue, 16 Sep 2008, 20:00)
co to sie porobilo , ze hrs na ld kosztuja ~70-90 fg i sprzedaja je na ogromna skale ... jakas nowa dupe metoda sie pojawila przez kilka dni mojej nieobecnosci ? jeszcze w zeszlym tygodniu byly po ~200 fg


Nie pojawila sie.
Member
Posts: 1,067
Joined: Aug 1 2008
Gold: 54.00
Sep 16 2008 01:08pm
Quote (wroniak @ Mon, Sep 8 2008, 01:39pm)
Repost znanego i lubianego tematu ze wzgledow technicznych.


masz hammerka ?? w dusk eni? sry for pk^^
Member
Posts: 1,188
Joined: Jun 29 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2008 02:37pm
Quote (Swartor @ Tue, Sep 16 2008, 04:54pm)
mam locka - wiec ile moge miec max obrazkow w profilu? ;/


jedna
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Sep 16 2008 02:58pm
Quote (TeHaCjusz @ Tue, Sep 16 2008, 08:00pm)
co to sie porobilo , ze hrs na ld kosztuja ~70-90 fg i sprzedaja je na ogromna skale ... jakas nowa dupe metoda sie pojawila przez kilka dni mojej nieobecnosci ? jeszcze w zeszlym tygodniu byly po ~200 fg


duperzy obnizyli ceny poprostu
Go Back To Polska Topic List
Prev12930313233930Next
Closed New Topic New Poll