d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev12345682Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Sep 16 2013 02:28pm
open beta 1 pazdziernika, dla bf3 premium, moh i bf4 limited bedzie 3 dni wczesnie. mapa sznghaj podboj. slabo, bo myslalem ze dadza ten sztorm na wysepkach,
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 16 2013 02:34pm
pytalem kolegi w czym ten bf4 lepszy od 3, powiedzial ze jest wieksza destrukcja terenu, wow!!!!!1
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 16 2013 06:51pm


This post was edited by Patryk1991 on Sep 16 2013 06:51pm
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 17 2013 01:05am
bedzie napierdalanko, janusz szykuj kompiuter
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 19 2013 09:48am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 20 2013 02:52pm
Ile to kosztuje na Steam?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 20 2013 04:00pm
Quote (Grigo @ 20 Sep 2013 22:52)
Ile to kosztuje na Steam?


takie fajne gry nie wychodza na steama ;/
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 20 2013 04:02pm
Quote (cOr @ 21 Sep 2013 00:00)
takie fajne gry nie wychodza na steama ;/


ja się nie orientuję, ale chciałbym poznać cenę, za ile najtaniej bym to mógł dostać
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 20 2013 04:03pm
Quote (Grigo @ 21 Sep 2013 00:02)
ja się nie orientuję, ale chciałbym poznać cenę, za ile najtaniej bym to mógł dostać


139 zl
Go Back To Polska Topic List
Prev12345682Next
Add Reply New Topic New Poll