niedziela o 18, chyba ze wolicie w piatek ale znajac zycie bedziecie wtedy na baletach i sam z hunterem pogram :/
Quote (iRetwe @ Apr 8 2013 09:44pm)
dorzucę wam do puli nagród demigoda, bullshit pm mnie to Ci podrzucę
e: i moze jaies inne itemki, mam pelno
nie przesiadujesz juz na rajdowychdzwonieniach?
This post was edited by bushlick on Apr 8 2013 02:11pm