d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 3 2013 05:43pm
Mam A3 i potwierdzam. Już czwarta chłodnica w tym roku. :(

Bierz atrujke, tylko polift. Najlepiej TDI 110KM. :D

Quote (Atanok @ 4 Apr 2013 00:43)
Chuj wybor padl na golfa 4 i jest ok.
Spadam ogladac Family Guya, elo.

Zjebałeś. ;p

This post was edited by Xasthur on Apr 3 2013 05:44pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 3 2013 05:43pm
Quote (Damundo @ Apr 4 2013 01:17am)
Jak najbardziej jest pelno wartych uwagi w tej cenie, ale wszystkie albo ujebana, albo na wykonczeniu chlodnica niestety.. dlatego ciezko cos bez tego fabrycznego defektu wyrwac.


Chuj wybor padl na golfa 4 i jest ok.
Spadam ogladac Family Guya, elo.
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
Apr 4 2013 01:24pm
Quote (Xasthur @ Apr 3 2013 11:43pm)
Mam A3 i potwierdzam. Już czwarta chłodnica w tym roku. :(

Bierz atrujke, tylko polift. Najlepiej TDI 110KM. :D


Zjebałeś. ;p


Nie lepiej Benzyniaga?

Nie wiem czy szukać 5cio drzwiowej czy 3, jednak chyba wolałbym 5cio.

This post was edited by Dexty on Apr 4 2013 01:27pm
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 5 2013 06:30am
Quote (Dexty @ Apr 4 2013 07:24pm)
Nie lepiej Benzyniaga?

Nie wiem czy szukać 5cio drzwiowej czy 3, jednak chyba wolałbym 5cio.


Fajniejsza 5cio imo, to jest smutne jak ktoś z tyłu chce wysiąść to osoba z przodu też, przy wsiadaniu to samo.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 5 2013 07:28am
Quote (Dexty @ Apr 4 2013 08:24pm)
Nie lepiej Benzyniaga?

Nie wiem czy szukać 5cio drzwiowej czy 3, jednak chyba wolałbym 5cio.


chcesz lepsze osiagi to bierz benzyniaka najlepiej 1.8T. 5cio drzwiowe wersje to rzadkość. Lepiej zadaj sobie pytanie: nie wiem czy znajde 5cio drzwiowa wersje w dobrym stanie

This post was edited by trz on Apr 5 2013 07:31am
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 5 2013 09:12am
Quote (Dexty @ 4 Apr 2013 20:24)
Nie lepiej Benzyniaga?

Nie wiem czy szukać 5cio drzwiowej czy 3, jednak chyba wolałbym 5cio.

Robię 2x tyle kilometrów na jednym baku co kumpel benzyną 125KM (też A3).
Odpowiedź jest prosta. ~~
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Apr 5 2013 09:15am
bmw oczywo
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 5 2013 10:03am
Quote (Xasthur @ Apr 5 2013 04:12pm)
Robię 2x tyle kilometrów na jednym baku co kumpel benzyną 125KM (też A3).
Odpowiedź jest prosta. ~~


przecież nie pytał sie co mniej pali :D
1.8+gaz i koszty eksploatacji podobne, zwłaszcza teraz gdy gaz potaniał

This post was edited by trz on Apr 5 2013 10:14am
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Apr 5 2013 10:05am
bmw
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 5 2013 10:18am
gdyby nie te chlodnice w a3 to bym polecil, ale tak to bmw
Go Back To Polska Topic List
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll