d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev123456416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 28 2011 11:34am
Czekamy na reset, jaka atencja :o
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 28 2011 11:34am
Quote (kabzel @ 28 Mar 2011 17:32)
nie stac cie zeby za swoje talary zalozyc? :ph34r:


sam zaproponowałem ponieważ skrycie czekam na tt :ph34r:
jednak zbyt wiele wątków mam w warnlogu ^_^
Member
Posts: 35,308
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,953.20
Mar 28 2011 11:34am
Quote (nabijlufke @ Mar 28 2011 06:33pm)
nowe konto trzeba zakładać czy na starym zrobic postac wystarczy


Omg
Na starym jak masz miejsce robisz postac, dajesz jej ranking i jedziesz
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Mar 28 2011 11:34am
cze
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Mar 28 2011 11:34am
hem... i tak za godzine wymiekniecie i kilku zostanie ;d jak reset walna o 22 :D
Member
Posts: 40,322
Joined: Jul 14 2007
Gold: 3.64
Mar 28 2011 11:36am
Quote (Shark2006 @ Mar 28 2011 05:34pm)
ja bym pogral z kims:D


mozesz ze mna pograc
musisz mi kupic items
Member
Posts: 30,130
Joined: Jul 25 2006
Gold: 4,780.00
Mar 28 2011 11:36am
Quote (Vedaar @ Mar 28 2011 06:34pm)
hem... i tak za godzine wymiekniecie i kilku zostanie ;d jak reset walna o 22 :D


od 20min do 5 h

This post was edited by Yakub on Mar 28 2011 11:36am
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Mar 28 2011 11:36am
bede krecic młotkami :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 28 2011 11:37am
wy bedziecie grlai w d2 a ja bede sie z kolezankami bawil che che



powodzenia btw
Member
Posts: 1,796
Joined: May 5 2009
Gold: Locked
Mar 28 2011 11:37am
2 soski szukaja teamu >_> pm
Go Back To Polska Topic List
Prev123456416Next
Closed New Topic New Poll