d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Bequiet Vs Vordigan - Walka O Dominacje C.d. > Tym Razem Grafika
Prev1234569Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 19 2011 09:32am
Quote (RoiCCrX @ Mar 19 2011 05:32pm)
Moja karta to max 58W Twoja 200W a wszystko mi na niej chodzi ;)


wszystko tzn internet? i gierki we flashu?
btw jego karta max to chyba troche mniej niz 200 :P

This post was edited by Tomeczek on Mar 19 2011 09:35am
Member
Posts: 4,005
Joined: Mar 17 2005
Gold: 2.00
Warn: 10%
Mar 19 2011 09:36am
mysle, iz gniote was obu na pewniaka

Wielkość pamięci/bit: 1280MB/320bit DDR5
Procesory strumieniowe: 448
Taktowanie procesora: 630 MHz
Taktowanie pamięci: 3348 MHz
Taktowanie Shaderów: 1260 MHz
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:39am
wiemy że zamieniłeś i jego jest PowerColor HD 6950 2GB :evil:
Member
Posts: 11,053
Joined: Aug 25 2007
Gold: 2,645.00
Mar 19 2011 09:40am
Wszystko co człowiekowi w moim wieku jest potrzebne ;)
W gierki we flashu to mozna sobie grac na telefonie bo nie sądze by opłacało się uruchamiać komputer do takich głupot ;)
A jego karta ma taki max skoro 70 ma 250 ;)
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:42am
Quote (Vordigan @ Mar 19 2011 03:23pm)
Mylisz się.

Sam place za swoje rachunki i przyjemnosci.


za pieniadze rodzicow
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Mar 19 2011 09:44am
Quote (FeNiX[CK] @ 19 Mar 2011 16:36)
mysle, iz gniote was obu na pewniaka
http://www.terra.com.pl/image/grafiki/gigabyteGTX470winforce3.jpg
Wielkość pamięci/bit:  1280MB/320bit DDR5
Procesory strumieniowe:  448
Taktowanie procesora:  630 MHz
Taktowanie pamięci:  3348 MHz
Taktowanie Shaderów:  1260 MHz


gtxem 470? ;D
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Mar 19 2011 09:53am
Quote (BeQuiet @ 19 Mar 2011 16:44)
gtxem 470? ;D


Ja was gniote swoim gtxem 570!
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Mar 19 2011 09:55am
Quote (groom @ 19 Mar 2011 16:53)
Ja was gniote swoim gtxem 570!


jak zmoduje ta swoja 6950 na 6970 to juz niekoniecznie ^^ a na zmiane mojej karty tez przyjdzie czas, srednio co rok. ciekawi mnie tez jaki procesor masz do tego gtx 570?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Mar 19 2011 09:56am
tjego
Member
Posts: 11,053
Joined: Aug 25 2007
Gold: 2,645.00
Mar 19 2011 09:59am
Quote (FeNiX[CK] @ Mar 19 2011 05:36pm)
mysle, iz gniote was obu na pewniaka
http://www.terra.com.pl/image/grafiki/gigabyteGTX470winforce3.jpg
Wielkość pamięci/bit:  1280MB/320bit DDR5
Procesory strumieniowe:  448
Taktowanie procesora:  630 MHz
Taktowanie pamięci:  3348 MHz <- Tu wpisales DDR
Taktowanie Shaderów:  1260 MHz


Chyba Przesadzasz :D HD6950:

Wielkość pamięci/bit: 2024MB/256bit DDR5
Procesory strumieniowe (Tu są tylko jednostki cieniujące) 1408
Taktowanie procesora: 800 MHz
Taktowanie pamięci: 2500 MHz czyli 5000 DDR
Taktowanie Shaderów: 800 Mhz
Go Back To Polska Topic List
Prev1234569Next
Closed New Topic New Poll