o boshe jak latwo. chcial mi dupe za plecami obrobic : D
pragne tez dodac, ze jego obudowa nie jest czarna w srodku ;o
Quote (RSH @ 19 Mar 2011 13:55)
Okna w obudowach to moim zdaniem totalny odpust (imo), no ale jak już to ta druga chyba nieco ładniejsza (mimo okna).
Osobiście wolałbym coś z bardziej ascetycznym designem.
Sam mam Antka Three Hundred, którego wielbię z całego serca.
jesli ktos uklada kable i ma tam cos ciekawego do pokazania to nie.