d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czyja Obudowa Lepsza > Vordigan Vs Bequiet - Walka O Dominacje
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Mar 19 2011 06:45am
Quote (Vordigan @ 19 Mar 2011 13:44)
BTW:

Moja - HIGH END NA BOGATO
Jego - Budżetówka...


zajebiscie,idz na inne forum lansowac sie szrotem bo tutaj i tak nie zablysniesz
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 06:46am
Quote (colos @ Mar 19 2011 01:45pm)
zajebiscie,idz na inne forum lansowac sie szrotem bo tutaj i tak nie zablysniesz


______________

Quote (JohnyCage @ Mar 19 2011 01:45pm)
ja wale, kupiłeś sobie taką obudowę i się nią podniecasz, a w środku pewnie bieda

to tak jak nagrać się w nfs'a potem poprzyklejać zderzaki i spojlery do poloneza... pozdro dla Ciebie


Wykluczam.

This post was edited by Vordigan on Mar 19 2011 06:47am
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Mar 19 2011 06:55am
Okna w obudowach to moim zdaniem totalny odpust (imo), no ale jak już to ta druga chyba nieco ładniejsza (mimo okna).
Osobiście wolałbym coś z bardziej ascetycznym designem.
Sam mam Antka Three Hundred, którego wielbię z całego serca.

This post was edited by RSH on Mar 19 2011 06:57am
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Mar 19 2011 06:59am
o boshe jak latwo. chcial mi dupe za plecami obrobic : D

pragne tez dodac, ze jego obudowa nie jest czarna w srodku ;o

Quote (RSH @ 19 Mar 2011 13:55)
Okna w obudowach to moim zdaniem totalny odpust (imo), no ale jak już to ta druga chyba nieco ładniejsza (mimo okna).
Osobiście wolałbym coś z bardziej ascetycznym designem.
Sam mam Antka Three Hundred, którego wielbię z całego serca.


jesli ktos uklada kable i ma tam cos ciekawego do pokazania to nie.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Mar 19 2011 07:00am
to liczy się obudowa czy to co jest w środku?? :unsure:
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Mar 19 2011 07:01am
jego ;)
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Mar 19 2011 07:11am
nawet nie patrze na fotki - voted jego bo ty zalozyles temat bedac pewnym ze wygrasz
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Mar 19 2011 07:12am
Quote (Shald @ Mar 19 2011 02:11pm)
nawet nie patrze na fotki  - voted jego bo ty zalozyles temat bedac pewnym ze wygrasz


dobrze to uzasadniłeś ;)
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Mar 19 2011 07:13am
Obydwie sa swietne. Cala roznica polega na tym, ze haf jest troche wiekszy. Glosuje na druga (mam to samo). Dajcie tez specyfikacje srodka. Ciekawe czy bedzie lepsza od mojej.
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold: 0.56
Warn: 100%
Mar 19 2011 07:14am
loll pierwsza obudowa jest solidna

a druga wglada jak kurwa z bazaru za 5zt
Go Back To Polska Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll