d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev12345647Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 2 2010 06:17am
Quote (YaYco @ Jun 2 2010 11:54am)
przypominasz mi troche kumpla z roku ;d


a co studiujesz :D?
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jun 2 2010 06:18am
Quote (Hate_Me @ Jun 2 2010 12:16pm)
Cycki > kolczyk.

http://i50.tinypic.com/6739mf.jpg


w książce do biologii se pooglądaj!
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Jun 2 2010 06:20am
iso fix

http://img717.imageshack.us/i/21d07dff90.jpg/

This post was edited by Hr_collector on Jun 2 2010 06:21am
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jun 2 2010 06:20am
Quote (Hr_collector @ Jun 2 2010 12:20pm)


404 Not Found
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jun 2 2010 06:22am
Quote (Hr_collector @ 2 Jun 2010 13:20)



fixed


This post was edited by 50groszy on Jun 2 2010 06:23am
Member
Posts: 14,616
Joined: Dec 5 2009
Gold: 1,590.50
Jun 2 2010 06:39am
to i ja się dołączę
rok temu na obozie

2 lata temu


This post was edited by skszuk on Jun 2 2010 06:43am
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Jun 2 2010 06:40am
Quote (Ultrasonic @ 2 Jun 2010 14:12)
http://wstaw.org/m/2010/01/30/DSC01172_JPG_750x750_q85.jpg

Dobry murzyn nie jest zły :P

Quote (skszuk @ 2 Jun 2010 14:39)
to i ja się dołączę
2 lata temu
http://i48.tinypic.com/xx08w.jpg
rok temu na obozie
IMG]http://i47.tinypic.com/nnjl7m.jpg


Leżak plox B)

This post was edited by crev0 on Jun 2 2010 06:40am
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 06:40am
Quote (skszuk @ Jun 2 2010 01:39pm)
to i ja się dołączę
2 lata temu
http://i48.tinypic.com/xx08w.jpg
rok temu na obozie
IMG]http://i47.tinypic.com/nnjl7m.jpg


Urodziny: Jan 29 1997 (Mężczyzna)

:o
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jun 2 2010 06:41am
Jakie foto wrzucic, na klacie czy z dupeczkami ? Jak z dupeczkami to z iloma ?
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 06:42am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jun 2 2010 01:41pm)
Jakie foto wrzucic, na klacie czy z dupeczkami ? Jak z dupeczkami to z iloma ?


ty jestes taki gangster, pamietam twoje foteczki kiedys :D
wrzuc ta fotke z tego konkursu na gangstera :>
Go Back To Polska Topic List
Prev12345647Next
Closed New Topic New Poll