d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdalem Prawo Jazdy Kat B Oczywko
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,591
Joined: Oct 25 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2010 02:42pm
gz!

dawaj fg za to :D
Member
Posts: 9,202
Joined: Jan 31 2008
Gold: 62.40
Feb 26 2010 02:44pm
gratulacje
Member
Posts: 12,174
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
Feb 26 2010 02:45pm
Przyznaj się lepiej za którym razem zdałeś! :D

This post was edited by AdiDS on Feb 26 2010 02:46pm
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Feb 26 2010 02:51pm
Quote (AdiDS @ 26 Feb 2010 21:45)
Przyznaj się lepiej za którym razem zdałeś! :D


patrz wyzej :<
Member
Posts: 12,174
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
Feb 26 2010 02:52pm
Quote (RooFtii @ 26 Feb 2010 23:51)
patrz wyzej :<


za 2 to całkiem dobrze

u mnie mają w okolicy otworzyć dodatkowo kilka ośrodków word, także nie będą mogli za często uwalać bo będzie konkurencja... Tylko, że to już raczej nie za moim zdawaniem, bo już niedługo mam :(
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Feb 26 2010 02:57pm
Quote (AdiDS @ 26 Feb 2010 21:52)
za 2 to całkiem dobrze

u mnie mają w okolicy otworzyć dodatkowo kilka ośrodków word, także nie będą mogli za często uwalać bo będzie konkurencja... Tylko, że to już raczej nie za moim zdawaniem, bo już niedługo mam :(


*3 ; D ale raz bylo unfair ;< but who cares now ; )
jakby w dcy byl osrodek albo przynajmniej byla mozliwosc zdawania to bym za 1 razem zdal :S
moglbym tu z zamknietymi oczami jechac

This post was edited by RooFtii on Feb 26 2010 02:57pm
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Feb 26 2010 03:00pm
Quote (RooFtii @ Feb 26 2010 03:12pm)
EWRIBADI PUCIOHĘZAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eahuehauhe

/ok polansowalem sie i tyle jsp na dzisiaj
cze


gz
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Feb 26 2010 03:04pm
gz :P tez niedawno zdalem i wiem jak potrafi wkurwić oblany egzamin :)
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Feb 26 2010 03:05pm
Quote (M4ciek @ 26 Feb 2010 22:04)
gz :P tez niedawno zdalem i wiem jak potrafi wkurwić oblany egzamin :)


a no .. ja sie teraz wkurwilem i mowie staremu ze jedziemy tutaj ostatni raz ; D bez wzgledu na wynik egzaminu
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 26 2010 03:34pm
Quote (RooFtii @ Feb 26 2010 04:12pm)
EWRIBADI PUCIOHĘZAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eahuehauhe

/ok polansowalem sie i tyle jsp na dzisiaj
cze


gz!
Go Back To Polska Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll