Quote (AdiDS @ 26 Feb 2010 21:52)
za 2 to całkiem dobrze
u mnie mają w okolicy otworzyć dodatkowo kilka ośrodków word, także nie będą mogli za często uwalać bo będzie konkurencja... Tylko, że to już raczej nie za moim zdawaniem, bo już niedługo mam

*3 ; D ale raz bylo unfair ;< but who cares now ; )
jakby w dcy byl osrodek albo przynajmniej byla mozliwosc zdawania to bym za 1 razem zdal :S
moglbym tu z zamknietymi oczami jechac
This post was edited by RooFtii on Feb 26 2010 02:57pm