d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev12345620Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:53am
Quote (pawlosek @ 30 Dec 2009 14:39)
Picie Reddsów jest jak chodzenie z językami przy butach na wierzchu. :/


nie odzywaj sie, sxe ;D

@temat - reds jest dobry, i chuj, jeśli ktoś uwaza że to trunek dla bab to ma problemy z seksualnoscia ;d
Banned
Posts: 11,478
Joined: May 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 90%
Dec 30 2009 07:53am
Quote (DuzeHa @ 30 Dec 2009 14:28)
wolę tyskie, lub lecha


fix'd

Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Dec 30 2009 07:54am
japierdole kurwa.

ja dostaje odruchu wymiotnego po 3cim smakowym piwie juz o.o

desperados juz lepiej, ale tez nmoge duzo go pic.

heineken jest spoko.

co do piwa dla bab i kompleksow, odnosze wrazenie, ze to Ciebie boli, ze ziomeczki mowia ''omg piwo dla bab pijesz'' i chciales sie wyzalic tutaj.
Member
Posts: 30,130
Joined: Jul 25 2006
Gold: 4,780.00
Dec 30 2009 07:54am
tez lubie redsy :D
Member
Posts: 4,551
Joined: Aug 3 2006
Gold: 15.23
Dec 30 2009 07:55am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


n/c :wacko:
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:56am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


zgadzam się z Aleksym
Member
Posts: 14,423
Joined: Nov 9 2005
Gold: 210.64
Trader: Trusted
Dec 30 2009 08:00am
ja abrdzo lubie trixy z biedronki :)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:03am
popieram
reds jest boski
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Dec 30 2009 08:05am
Quote (Pozer @ Dec 30 2009 04:03pm)
popieram
reds jest boski


:rolleyes:
Member
Posts: 6,814
Joined: May 24 2008
Gold: 277.50
Dec 30 2009 08:07am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 14:30)
Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.


Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.


Ja pijam heinekena, lecha czy tyskie, a reddsa to może bym sie napił jakby mnie naszła ochota na sok, a nie na piwo.
Go Back To Polska Topic List
Prev12345620Next
Add Reply New Topic New Poll