Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 14:30)
Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.
Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.
Ja pijam heinekena, lecha czy tyskie, a reddsa to może bym sie napił jakby mnie naszła ochota na sok, a nie na piwo.