Quote (Albarlex @ 28 Dec 2009 19:00)
Sądzę, iż Dramowa Baza wygra z Myszem
Spoko, będzie druga tura.
Quote (czester666 @ 28 Dec 2009 19:01)
pozwolę sobie zagłosować na mysz
Wiesz, że prawie znalazłeś się w ankiecie, misiu?
This post was edited by Azur3 on Dec 28 2009 11:02am