d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drumandbase
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 1 2009
Gold: 20.00
Warn: 40%
Oct 4 2009 11:13am
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Oct 4 2009 11:14am
o kurwaaaa :DDDD
Banned
Posts: 12
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 4 2009 11:17am
HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE HUE
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Oct 4 2009 11:20am
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Oct 4 2009 11:20am
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 4 2009 12:11pm
umieram :rofl:
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 01:58pm
Kurwa mać :D
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Oct 4 2009 01:58pm
hej hejka
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Oct 4 2009 01:59pm
Quote (Xhanti @ Sun, 4 Oct 2009, 20:11)
umieram :rofl:


dokładnie to samo ja odczuwam :D
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Oct 4 2009 02:01pm
Quote (DrumAndBase @ Sun, 4 Oct 2009, 18:16)
Geje zwykle dbają o siebie, podobają im się naprawdę przystojni faceci, więc fakt, że podobałbym się gejom bardzo by mnie ucieszył ;) Grunt, że oni mi się nie podobają ;)


o chuj jasny
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll