Quote (SilentSpamer @ Fri, 2 Oct 2009, 20:46)
e... ta.
co odjebal mysz, ze on tu jest? Jeszcze nikt mi nie powiedzial :<
po przegraniu intelektualnej dyskusji, w której nigdy nie był mocny pisze debilstwa w stylu "eZ mysz1 vs jsp 10:0 ; DDDDDDDDDDDDD" czy "haha znowu wygrałem", ogólnie szczeniackie poglądy, sexualne historie z dupy wysrane, brak znajomości ortografii i zasad interpunkcji, niby nic, ale jego spierdolenie jest TRWAŁE