d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev12345658Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:47pm
Quote (Paciuszka @ Fri, 2 Oct 2009, 20:40)
AKTUALNY OBROŃA TROFEUM.
http://i36.tinypic.com/344cub9.jpg


o ja pierdole :o
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Oct 2 2009 12:48pm
nua /spiochek/pekin
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Oct 2 2009 12:48pm
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Fri, Oct 2 2009, 08:47pm)
znowu mnie nie ma : (


No niestety, twój czas minął, trzeba zostawić ten sport młodszym, bardziej kreatywnym, nowocześniejszym osobnikom.
Member
Posts: 15,044
Joined: May 4 2007
Gold: 153.00
Warn: 100%
Oct 2 2009 12:48pm
Quote (SilentSpamer @ Fri, 2 Oct 2009, 20:46)
e... ta.

co odjebal mysz, ze on tu jest? Jeszcze nikt mi nie powiedzial :<


po przegraniu intelektualnej dyskusji, w której nigdy nie był mocny pisze debilstwa w stylu "eZ mysz1 vs jsp 10:0 ; DDDDDDDDDDDDD" czy "haha znowu wygrałem", ogólnie szczeniackie poglądy, sexualne historie z dupy wysrane, brak znajomości ortografii i zasad interpunkcji, niby nic, ale jego spierdolenie jest TRWAŁE
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Oct 2 2009 12:49pm
Quote (Hastner @ Fri, Oct 2 2009, 08:36pm)
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.

Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.

Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230


monia nie powinna byc wzieta pod uwage, to konkurs na pleba a nie kurwe roku :(
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 2 2009 12:50pm
Quote (Melcma @ Fri, 2 Oct 2009, 19:48)
po przegraniu intelektualnej dyskusji, w której nigdy nie był mocny pisze debilstwa w stylu "eZ mysz1 vs jsp 10:0 ; DDDDDDDDDDDDD" czy "haha znowu wygrałem", ogólnie szczeniackie poglądy, sexualne historie z dupy wysrane, brak znajomości ortografii i zasad interpunkcji, niby nic, ale jego spierdolenie jest TRWAŁE


ok, t4i ^ Ciekawe ilu sie do niego dopierdala nie wiedzac za co ^^'


dnb wygra ^^'

This post was edited by SilentSpamer on Oct 2 2009 12:50pm
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Oct 2 2009 12:51pm
Quote (Maciey @ Fri, 2 Oct 2009, 20:48)
No niestety, twój czas minął, trzeba zostawić ten sport młodszym, bardziej kreatywnym, nowocześniejszym osobnikom.


w zeszlym roku mialem szanse wygrac ;C
w tym niestety nie idzie mi tak "dobrze"
Member
Posts: 7,964
Joined: Jul 17 2008
Gold: 5.02
Oct 2 2009 12:51pm
voted na dnb
Member
Posts: 11,822
Joined: Sep 1 2007
Gold: 981.70
Oct 2 2009 12:51pm
Oczywiście głos na michalad13.
Member
Posts: 15,044
Joined: May 4 2007
Gold: 153.00
Warn: 100%
Oct 2 2009 12:51pm
myślę, że odpowiednim tutaj kandydatem byłby mirko filipovic
Go Back To Polska Topic List
Prev12345658Next
Closed New Topic New Poll