d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev12345614Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 16 2009 03:53pm
keke, dzieki.
Member
Posts: 707
Joined: Mar 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 16 2009 03:53pm
EJ CHOPAKI POMUSZCIE ZNALAZLEM W DOMU ROSLINE I TO CHYBA MARYCHA JAK SONDZICIE TO SAMOSIEJA???????

Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 16 2009 03:53pm
Quote (skwarek @ Tue, Jun 16 2009, 09:51pm)
nie, to nie marycha ;d


sherlocked?

Quote (NeverExisted @ Tue, Jun 16 2009, 09:53pm)
EJ CHOPAKI POMUSZCIE ZNALAZLEM W DOMU ROSLINE I TO CHYBA MARYCHA JAK SONDZICIE TO SAMOSIEJA???????

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/jf/bh/mxvx/sI5PvCGHVN5NKwKebB.jpg


Wypierdol szpko przez okno!

This post was edited by MadZombie on Jun 16 2009 03:54pm
Banned
Posts: 5,181
Joined: Dec 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 16 2009 03:53pm
Quote (NeverExisted @ Tue, Jun 16 2009, 11:53pm)
EJ CHOPAKI POMUSZCIE ZNALAZLEM W DOMU ROSLINE I TO CHYBA MARYCHA JAK SONDZICIE TO SAMOSIEJA???????

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/jf/bh/mxvx/sI5PvCGHVN5NKwKebB.jpg


najprawdopodobniej tak !
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Jun 16 2009 03:54pm
guwno
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Jun 16 2009 03:54pm
Quote (NeverExisted @ Tue, 16 Jun 2009, 23:53)
EJ CHOPAKI POMUSZCIE ZNALAZLEM W DOMU ROSLINE I TO CHYBA MARYCHA JAK SONDZICIE TO SAMOSIEJA???????

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/jf/bh/mxvx/sI5PvCGHVN5NKwKebB.jpg


white widow to jest chyba :blink:

ale gdzie są topy ? :o
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jun 16 2009 03:54pm
Quote (NeverExisted @ Tue, Jun 16 2009, 10:53pm)
EJ CHOPAKI POMUSZCIE ZNALAZLEM W DOMU ROSLINE I TO CHYBA MARYCHA JAK SONDZICIE TO SAMOSIEJA???????

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/jf/bh/mxvx/sI5PvCGHVN5NKwKebB.jpg


gieb adres juz jedzie pogotowie :D
Banned
Posts: 3,475
Joined: Mar 26 2009
Gold: 120.07
Warn: 30%
Jun 16 2009 03:54pm
Quote (pondrac @ Tue, 16 Jun 2009, 23:47)
Dla twojej wiadomosci, konopie to tez pokrzywy


http://pl.wikipedia.org/wiki/Pokrzywowate

Jakoś konopiowatych tam nie widze. :(
Quote (NeverExisted @ Tue, 16 Jun 2009, 23:53)
EJ CHOPAKI POMUSZCIE ZNALAZLEM W DOMU ROSLINE I TO CHYBA MARYCHA JAK SONDZICIE TO SAMOSIEJA???????

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/jf/bh/mxvx/sI5PvCGHVN5NKwKebB.jpg


TORZTO KOKA ROŚNIE

This post was edited by Silenius on Jun 16 2009 03:54pm
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jun 16 2009 03:55pm
Quote (NeverExisted @ Tue, 16 Jun 2009, 23:53)
EJ CHOPAKI POMUSZCIE ZNALAZLEM W DOMU ROSLINE I TO CHYBA MARYCHA JAK SONDZICIE TO SAMOSIEJA???????

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/jf/bh/mxvx/sI5PvCGHVN5NKwKebB.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Jun 16 2009 03:55pm
Quote (Hate_Me @ Tue, 16 Jun 2009, 23:44)
Foto ze spaceru z psem. Kupa tego rosła nad brzegiem jeziora.
Dzięki Gumiś za pomoc ze zdjęciem.
To jest marycha?

http://i40.tinypic.com/59sep5.jpg


sądzę iż też mam na polu buraki
Go Back To Polska Topic List
Prev12345614Next
Closed New Topic New Poll