d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > The Titans Fight 4 > Lista Uczestnikow
Prev12345618Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 4 2008 04:14pm
Quote (CoD_id @ Mon, 4 Aug 2008, 23:11)
btw pozerku bedzie jutro jakies podsumowanie?
jak ko-wal zrobi biggrin.gif

Quote (skwarek @ Mon, 4 Aug 2008, 23:12)
ej ale to jakies grupy mialy byc chyba sxd
narazie 2 dni eliminacji, 16 najlepszych osob zostaje

zapomnialem dodac, ze w eliminacjach kary za warny nie obowiazuja, bo to tylko eliminacje
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Aug 4 2008 04:14pm
Quote (Pozer @ Mon, Aug 4 2008, 10:14pm)
narazie 2 dni eliminacji, 16 najlepszych osob zostaje

zapomnialem dodac, ze w eliminacjach kary za warny nie obowiazuja, bo to tylko eliminacje


czyli sie nie oplaca reportowac ok dry.gif
Member
Posts: 6,241
Joined: Nov 1 2007
Gold: 15.00
Warn: 100%
Aug 4 2008 04:15pm
to sa naturalne miny warny jak kupa psia na drodze go sie wpierdoli wypada z gry o !
Member
Posts: 6,170
Joined: Nov 25 2007
Gold: 1.55
Warn: 40%
Aug 4 2008 04:15pm
będzie ciężko , dobrzy rywale .
Member
Posts: 1,804
Joined: Dec 27 2006
Gold: 50.60
Aug 4 2008 04:15pm
Quote (Danek @ Mon, Aug 4 2008, 10:11pm)
jestem!


a kto kufa za Ciebie bedzie brs zapierdalal hę?
Member
Posts: 577
Joined: Aug 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 4 2008 04:16pm
omg ohmy.gif

dopiero 27 sleep.gif
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Aug 4 2008 04:16pm
Chciałem powiedzieć iż wasze posty nic nie wnoszą tematu i są tylko zbędnym spamem!
Member
Posts: 27,205
Joined: Mar 27 2006
Gold: 8,406.62
Aug 4 2008 04:17pm
Quote (Phrarr @ Tue, 5 Aug 2008, 00:16)
Chciałem powiedzieć iż wasze posty nic nie wnoszą tematu i są tylko zbędnym spamem!


mowi sie trudno i zyje dalej.
Banned
Posts: 11,366
Joined: Sep 5 2006
Gold: 2.34
Warn: 40%
Aug 4 2008 04:17pm
no to zaczynamy:<
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Aug 4 2008 04:18pm
Quote (Pozer @ Tue, Aug 5 2008, 12:09am)
jesli ktos sie zapisal i brakuje go, niech wysle mi pma:

http://img516.imageshack.us/img516/5688/listayy8.jpg
ale z grafika w tej edycji zaszalalem biggrin.gif


mysle, ze damy rade. powodzenia spamowicze! zycze Wam plusdziesiatek i suspow wink.gif

e/ btw ja juz 25.

This post was edited by ilikevodka on Aug 4 2008 04:18pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12345618Next
Closed New Topic New Poll