d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rage Bait
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,183
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 6 2025 02:50am
Gornicy powinni przejac kopalnie ( bez mozliwosci sprzedazy) i zarzadzac nimi zeby byl zysk i z tego pobierac swoje wymagrodzenia
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Dec 8 2025 03:31am
Wisła Kraków zjada Legię na śniadanie

To jest akurat prawda drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 11,230
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Dec 8 2025 03:34am
Gornicy powinni przejac kopalnie ( bez mozliwosci sprzedazy) i zarzadzac nimi zeby byl zysk i z tego pobierac swoje wymagrodzenia


Hehe komuno wróć
Member
Posts: 13,183
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 8 2025 03:37am
Hehe komuno wróć


Ciesze sie ze ja i Ty mozemy sie skladac na ich 14 pensje podczas gdy ich praca przynosi glownie straty :hug:
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 8 2025 08:49am
Ciesze sie ze ja i Ty mozemy sie skladac na ich 14 pensje podczas gdy ich praca przynosi glownie straty :hug:


:rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll