☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Wbijam 1337 Postów
Prev
1
2
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 293
Replies: 63
Track Topic
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#31
Nov 24 2025 04:33pm
Quote (
Fafnir91 @ 24 Nov 2025 21:08
)
A, mówiłeś :D 2137 postów, tak? Lecę do oporu jak na razie.
Ja gram na razie w brawl stars na telefonie, ale wciąga mnie to dosłownie na kilka chwil tylko, zazwyczaj zagram kilka rund i to jest wszystko w tym temacie. A w diablo nie grałem z 5 lat.
Wracaj
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#32
Nov 24 2025 04:48pm
Quote (
BrakNicku @ Nov 24 2025 11:33pm
)
Wracaj
Mam trzy opcje, albo w pd2, albo na battle necie, gdzie mam amazonkę do ubrania (jeśli mi jeszcze nie wygasła) albo na priv realmie pvp. Coś z tego mogę wybrać.
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#33
Nov 24 2025 04:49pm
Quote (
Fafnir91 @ 24 Nov 2025 23:48
)
Mam trzy opcje, albo w pd2, albo na battle necie, gdzie mam amazonkę do ubrania (jeśli mi jeszcze nie wygasła) albo na priv realmie pvp. Coś z tego mogę wybrać.
Ja w d2r ale też niewiele czasu poświęcam
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#34
Nov 24 2025 04:50pm
Quote (
BrakNicku @ Nov 24 2025 11:49pm
)
Ja w d2r ale też niewiele czasu poświęcam
Nigdy w to jeszcze nie grałem.
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#35
Nov 24 2025 04:50pm
Quote (
Fafnir91 @ 24 Nov 2025 23:50
)
Nigdy w to jeszcze nie grałem.
To samo co diabeł lod ale ładniejsza grafika
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#36
Nov 24 2025 04:51pm
Quote (
BrakNicku @ Nov 24 2025 11:50pm
)
To samo co diabeł lod ale ładniejsza grafika
Zostanę chyba przy starym diabełku (:
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#37
Nov 25 2025 04:27am
Quote (
Arilyn @ 24 Nov 2025 23:51
)
Zostanę chyba przy starym diabełku (:
Ciekawe jak z ilością ludzi gdzie więcej online
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#38
Nov 25 2025 09:41am
Quote (
BrakNicku @ Nov 25 2025 11:27am
)
Ciekawe jak z ilością ludzi gdzie więcej online
No pewnie na d2r jest więcej ludzi.
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#39
Nov 25 2025 10:02am
Quote (
Arilyn @ Nov 25 2025 04:41pm
)
No pewnie na d2r jest więcej ludzi.
w peaku w pd2 na start będzie z 1k gier do wyboru. ludzi tona jeśli ten sezon wypali jak poprzedni
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#40
Nov 25 2025 12:58pm
Quote (
cbx1992 @ 25 Nov 2025 17:02
)
w peaku w pd2 na start będzie z 1k gier do wyboru. ludzi tona jeśli ten sezon wypali jak poprzedni ;)
A tu handel też jest na forum bo nie widzę 🤔
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact