d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Defekacja
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Nov 8 2025 12:14pm
smieszne zakrztusilem sie


Zawsze nadaję staty analhilusa mojej kupci. Wtedy wiadomo co było grane. XD
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 8 2025 05:19pm
Jak się zesram, to się zesram! Ale jeszcze nie :angel:
Member
Posts: 37,047
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 9 2025 12:12am
48h bez. Zaczynam obawiać się i swoje zdrowie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 9 2025 12:52am
48h bez. Zaczynam obawiać się i swoje zdrowie


Spokojnie można żyć bez srania.
Member
Posts: 37,047
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 9 2025 02:03am
Spokojnie można żyć bez srania.


Nie da się
Member
Posts: 34,051
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 9 2025 03:40am
48h bez. Zaczynam obawiać się i swoje zdrowie


O kurde bardzo mnie ciekawa sytuacja B)

Ja przy 24h świruje a tu razy dwa :o

Może mniej jesz przez chorobę i nie ma co wydalać?

:cry:
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 9 2025 05:31am
Przed chwilą srałem. Stolec stały, twardy.
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 9 2025 05:51am
Wczoraj zamówiłem sobie troche ostrego żarcia od pakistańca,
no i to co godzinę temu po przebudzeniu w toalecie wychodziło z mojej dziurki,
to wyglądało jakbym miał w zwieraczach ostrza jakieś od blendera szybko kręcące się.

No takie niechlujnie posiekane przemielone nie wiem co,
ehhh nie chce nawet o tym rozmawiać drodzy koledzy :cry:
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 9 2025 05:54am
Wczoraj zamówiłem sobie troche ostrego żarcia od pakistańca,
no i to co godzinę temu po przebudzeniu w toalecie wychodziło z mojej dziurki,
to wyglądało jakbym miał w zwieraczach ostrza jakieś od blendera szybko kręcące się.

No takie niechlujnie posiekane przemielone nie wiem co,
ehhh nie chce nawet o tym rozmawiać drodzy koledzy :cry:


Nie można zjeść normalnie polskiego schabowego?
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 9 2025 05:57am
Nie można zjeść normalnie polskiego schabowego?


Można i z reguły chlebek boży, ziemniaczki boże i kotlecik boży u mnie na stole,
ale z raz na dwa miesiące mnie najdzie nieokuratna niegodna niesprawiedliwa ochota zjeść coś egzotycznego.

Wtedy sobie wmawiam, że tym razem wyjdzie mi to na dobre,
a wychodzi jak zawsze ehhh
czyli niechlujnie :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll