d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Defekacja - Temat Oficjalny
Prev12345611Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,528
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 28 2025 05:27am
Ja już po defekacji. Stolec pół-rzadki, smrodek taki sobie - bywały gorsze.

Member
Posts: 20,811
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 28 2025 05:55am
Ja już po defekacji. Stolec pół-rzadki, smrodek taki sobie - bywały gorsze.


Mogłeś się u czerwonych diabłuf wypróżnić
Member
Posts: 10,528
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 28 2025 07:27am
Mogłeś się u czerwonych diabłuf wypróżnić


W takie miejsca nie zachodzę, bo za dużo tam wesz, pluskiew i innego robactwa. Wolę defekować w moim prywatnym kibelku, gdzie smród guwna miesza się z chemicznym zapachem domestosu. :wub:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 07:47am
niezłe ciasto mi wyszło z dupy B)
Member
Posts: 1,916
Joined: Sep 9 2012
Gold: 2,768.00
Oct 28 2025 08:08am
enter spacja defekacja
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 28 2025 08:49am
enter spacja defekacja


Taka sytuacja B)
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 28 2025 08:54am
Coś mnie mieli w żołądku, myślę, że warto się wypróżnić
Member
Posts: 10,528
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 28 2025 09:02am
Coś mnie mieli w żołądku, myślę, że warto się wypróżnić


Powodzenia!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 11:27am
Temat bez red & bold? Słabo..
Member
Posts: 10,528
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Oct 28 2025 11:51am
Temat bez red & bold? Słabo..


NIE BYŁO MNIE NA NIEGO STAĆ.
Go Back To Polska Topic List
Prev12345611Next
Closed New Topic New Poll