d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo2 Lod 1.13-private Realm Pvp - Diablo League
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 24 2025 01:29pm
nooo powiem że wkurwia mnie ten temat


Czemu kupcia???
Member
Posts: 19,520
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Oct 24 2025 02:38pm
mozesz do przedszkola i z tego tematu , dzieciaki cie nakryja kopytami z takim poziomem pseudo inteligencie - nie karmie wiecej troli ;d


nice mu powiedziałeś ;d
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 04:31pm
ponawiam pytanie, co się stało z poprzednim realmem? Jestem ciekaw po prostu. Również miałem tam pograć, a nie grałem 😅

This post was edited by extravagant on Oct 24 2025 04:36pm
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Oct 25 2025 07:56am
^MichalMikeMonk ponawiam pytanie, co się stało z poprzednim realmem? Jestem ciekaw po prostu. Również miałem tam pograć, a nie grałem 😅


imo realm jest ten sam bo postacie działają, tylko chyba nowy loader jest i layout. I z tego co widzę to będzie chyba się dało też na d2r wejść. Ruskie już odpaliły priv realma d2r
Member
Posts: 12,881
Joined: Oct 5 2006
Gold: 13,135.00
Oct 25 2025 09:51am
^MichalMikeMonk ponawiam pytanie, co się stało z poprzednim realmem? Jestem ciekaw po prostu. Również miałem tam pograć, a nie grałem 😅


nie chciało sie grać poszedl w odstawke i przepadl bo komp padl potem, a teraz został wskrzeszony
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 25 2025 10:11am
nie chciało sie grać poszedl w odstawke i przepadl bo komp padl potem, a teraz został wskrzeszony


I padł jeszcze raz
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 25 2025 10:51am
nie chciało sie grać poszedl w odstawke i przepadl bo komp padl potem, a teraz został wskrzeszony


Czyli postacie mam te same?
Member
Posts: 12,881
Joined: Oct 5 2006
Gold: 13,135.00
Oct 25 2025 11:42am
Czyli postacie mam te same?


jestes pewien ze miales jakies? ;pd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 25 2025 11:45am
jestes pewien ze miales jakies? ;pd


Mam tam ciekawe nazwy postaci, na podstawie których mogę zmontować jakieś chary :D czyli mam je dalej? I konto? Nie muszę robić nowego?

This post was edited by extravagant on Oct 25 2025 11:46am
Member
Posts: 12,881
Joined: Oct 5 2006
Gold: 13,135.00
Oct 25 2025 11:52am
Mam tam ciekawe nazwy postaci, na podstawie których mogę zmontować jakieś chary :D czyli mam je dalej? I konto? Nie muszę robić nowego?




No to masz te tylko kiedy ty z nich skorzystasz xd ( wyczuwam tylko gadanie a z grania bedzie wielki ... )
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll