^MichalMikeMonk ponawiam pytanie, co się stało z poprzednim realmem? Jestem ciekaw po prostu. Również miałem tam pograć, a nie grałem 😅
imo realm jest ten sam bo postacie działają, tylko chyba nowy loader jest i layout. I z tego co widzę to będzie chyba się dało też na d2r wejść. Ruskie już odpaliły priv realma d2r