Znaczna część, w sumie tylko niewiele nie miało wartości, z 7 lat temu miałem psychozę i coś tutaj głupiego napisałem, a tak to wszystko było okej. Na początku tylko pisałem krótkie posty jedno wyrazowe często, bo paliłem zioła dużo i nie chciało mi się składać ładnych zdań, jak te tutaj.
Psychoza z powodu ziola drogi kolego?
