d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > 69.000
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:27pm
No no


Chyba ty ciuchciujesz sobie tutaj, bo raczej nikt nie chce mieć z tobą nic wspólnego :P
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:39pm
It's not a disaster and it's understandable. I suppose if I were writing on GC, I'd use a translator too, but I don't want to.


Nie winię cię za to, że nie chcesz korzystać z tłumacza! Tłumacz jest uciążliwy, ale warto go używać, aby móc publikować tutaj posty! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:51pm
Nie winię cię za to, że nie chcesz korzystać z tłumacza! Tłumacz jest uciążliwy, ale warto go używać, aby móc publikować tutaj posty! :)


No tak, ale to widać, że z tłumacza się leci.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:58pm
Well, yes, but it's clear that the translator is failing.


To dobrze, że wszystko jest jasne! :)

Zawsze martwię się, że coś, co powiem, zostanie źle zrozumiane! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:59pm
To dobrze, że wszystko jest jasne! :)

Zawsze martwię się, że coś, co powiem, zostanie źle zrozumiane! :blush:


Nie, jest okej.
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 8 2025 04:43am
Tyle postow i ile z nich wartosciowych drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:46am
Tyle postow i ile z nich wartosciowych drogi kolego? :mellow:


Znaczna część, w sumie tylko niewiele nie miało wartości, z 7 lat temu miałem psychozę i coś tutaj głupiego napisałem, a tak to wszystko było okej. Na początku tylko pisałem krótkie posty jedno wyrazowe często, bo paliłem zioła dużo i nie chciało mi się składać ładnych zdań, jak te tutaj.
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 8 2025 04:54am
Znaczna część, w sumie tylko niewiele nie miało wartości, z 7 lat temu miałem psychozę i coś tutaj głupiego napisałem, a tak to wszystko było okej. Na początku tylko pisałem krótkie posty jedno wyrazowe często, bo paliłem zioła dużo i nie chciało mi się składać ładnych zdań, jak te tutaj.

Psychoza z powodu ziola drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 05:06am
Psychoza z powodu ziola drogi kolego? :mellow:


Dokładnie i już nie palę tak często jak kiedyś. Teraz statystycznie wychodzi, że jaram raz w roku, a kiedyś paliłem codziennie. I zdarzały się niestety psychozy z tego tytułu.
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Oct 8 2025 05:32am
Dokładnie i już nie palę tak często jak kiedyś. Teraz statystycznie wychodzi, że jaram raz w roku, a kiedyś paliłem codziennie. I zdarzały się niestety psychozy z tego tytułu.

Dlatego drogi kolego ziola sam nawet kijem nie dotykam, ufam tylko chemii b)
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll