Na mieszkanie mam plan, sprzeda się te, co w nim aktualnie mieszkamy i coś sobie poszukam. A 50k już mam na ruchy odłożone. Do tego czasu muszę wynajmować, albo mieszkać w tym z rodziną.
To masz 1300 opiekunczego czy zasilku z robo? Nie moja sprawa naturalnie pytam tylko czy z mops cos za friko kasy dostsjesz bo ja swoj zasilek wykorzystalem