d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Renta, Zasilki, Zapomogi - Jak Ciagnac Z Panstwa
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 05:13am
masz <30? nie zebym sie czepial splacanie komus kredytu to patologia a wziac samemu teraz to ze 100k sam wklad na poczatek
fajnie by bylo 50/50 robic za granica w euro i se za to zyc ale te agencje to zwykle zlodziejstwo niestety


Ale ja nie spłacam nikomu kredytu :huh: mam 34.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 05:19am
Ale ja nie spłacam nikomu kredytu :huh: mam 34.


nieno hipotetycznie mowie, ze takie sa realne perspektywy chyba ze ci ktos mieszkanie kupi
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 05:22am
nieno hipotetycznie mowie, ze takie sa realne perspektywy chyba ze ci ktos mieszkanie kupi


Na mieszkanie mam plan, sprzeda się te, co w nim aktualnie mieszkamy i coś sobie poszukam. A 50k już mam na ruchy odłożone. Do tego czasu muszę wynajmować, albo mieszkać w tym z rodziną.
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 8 2025 05:34am
Na mieszkanie mam plan, sprzeda się te, co w nim aktualnie mieszkamy i coś sobie poszukam. A 50k już mam na ruchy odłożone. Do tego czasu muszę wynajmować, albo mieszkać w tym z rodziną.


To masz 1300 opiekunczego czy zasilku z robo? Nie moja sprawa naturalnie pytam tylko czy z mops cos za friko kasy dostsjesz bo ja swoj zasilek wykorzystalem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 05:37am
To masz 1300 opiekunczego czy zasilku z robo? Nie moja sprawa naturalnie pytam tylko czy z mops cos za friko kasy dostsjesz bo ja swoj zasilek wykorzystalem


Z OPS dostaję, on się nie nazywa w żaden sposób. Starcza mi od miesiąca do miesiąca, jestem oszczędny. To nie jest żaden pielęgnacyjny ani żaden z robo. Po prostu zasiłek.
Member
Posts: 448
Joined: Aug 8 2009
Gold: 9.50
Oct 9 2025 05:50am
dupowanie istow jest szybsze
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 9 2025 05:52am
dupowanie istow jest szybsze


niektorzy golda w wowie farmia ale to sa grosze...
Member
Posts: 29,372
Joined: Nov 9 2006
Gold: 3,658.00
Oct 9 2025 08:19am
Osobiście uważam, że socjal powinien być zlikwidowany dla każdej osoby, która może pracować
Pasożyty powinny być eliminowane ze społeczeństwa
Jedynie pomoc dla osób w naprawdę ciężkiej sytuacji, która jest nie z jej winy.
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 9 2025 08:31am
Osobiście uważam, że socjal powinien być zlikwidowany dla każdej osoby, która może pracować
Pasożyty powinny być eliminowane ze społeczeństwa
Jedynie pomoc dla osób w naprawdę ciężkiej sytuacji, która jest nie z jej winy.


a jak ktoś jest chory psychicznie? :(
Member
Posts: 448
Joined: Aug 8 2009
Gold: 9.50
Oct 9 2025 09:05am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

a jak ktoś jest chory psychicznie? :(


to kula w leb i do dolu z wapnem
Go Back To Polska Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll