d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Przyzwanie Szkieletu Goblina
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 12:17pm
Ponoć nie miałeś floty na picie.


przyszedł piątek wraz z emeryturą :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 12:23pm
przyszedł piątek wraz z emeryturą :)


Taki to pożyje!
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 12:55pm
Taki to pożyje!


a daj spokój. 2 barmańskie i 4 dębowe zmieszałem i tak mnie łeb nakurwia teraz :wacko: nie tknę tego syfu przez kolejny dzień lub dwa
Member
Posts: 35,056
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Sep 12 2025 01:16pm
Ja mam zwój
Member
Posts: 42,119
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 01:19pm
Ja mam zwój


N zwuj o gz
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:06pm
z tego co mi typek napisał to zwój jest na kapliczce Inosa za latarnią Jacka ale tam będą bandyci i najpierw z nimi będę musiał się rozprawić a potem już ez. jutro pogram i zobaczymy Kochani :angel:
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Sep 12 2025 02:13pm
z tego co mi typek napisał to zwój jest na kapliczce Inosa za latarnią Jacka ale tam będą bandyci i najpierw z nimi będę musiał się rozprawić a potem już ez. jutro pogram i zobaczymy Kochani :angel:


Powodzenia z bandytami w latarni, jakby to był zwykły gotyk to łatwiej by było smoki pokonać niż tych skurwoli =]
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:20pm
Powodzenia z bandytami w latarni, jakby to był zwykły gotyk to łatwiej by było smoki pokonać niż tych skurwoli =]


wiem mają w chuj życia i mają mnie na hitka ale myślę że zaoszczędzone złoto wydam na podbicie many i tą runką od Vatrasa ich jakoś po kolei uciupię a jak będzie problem to jakoś ich wyminę żeby dostać się do tej kapliczki. szkielet goblin to dla mnie must have na początku gry bo chce poczyścić content w pierwszym akcie zanim pójdę do Hagena . oglądałem na yt coś tam z necro i w mid late game szkielety wszystko czyszczą ale pierwszy akt jest najfajniejszy mimo wybojów. pozdro! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 04:29pm
N zwuj o gz


O zwuj N gratz
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 12 2025 05:54pm
Gobliny nie istnieja
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll