d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dalibyscie Telefon Albo Tablet Swojemu Gownikowi?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Aug 26 2025 03:21am
planuje nie dawac jak najdluzej natomiast mam swiadomosc ze w pewnym momencie dla wlasnego spokoju (potrzeba kontaktu telefonicznego) dostana.


Wszystko dla ludzi, żyjemy w czasach gdzie umiejętność korzystania z elektroniki to podstawa. Moje dziecko ma tableta i czasem siadam z nim do kompa i bawimy się. Finał jest taki, że nie ma "efektu przyciągania" do elektroniki jak u większości dzieci znajomych. Ważne jest aby poświęcić dziecku dużo czasu i pokazywac inne aktywności. Poza tym, często jak gdzieś jedziemy to daje tableta na czas przejazdu aby się nie nudziło. Mamy znajomych, którzy bardzo "chronią" swoje pociechy a w praktyce wygląda to tak, że jak zobaczą ekran to się przyklejają do niego jak by pierwszy te życiu coś takiego widziały. A no i moderacja treści jest bardzo ważna, u nas staramy się aby całość treści z jaką ma styczność była obcojęzyczna, nawet nie wiesz jak szybko dzieciak łapie słówka i różne zwroty.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll