d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ahoj
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 21 2025 03:14pm
Polecam stary babiniec w pradze zobaczyć tam faktycznie czesi mieszkaja a nie chinczyki i turysci. Rabar to fajny lokal podobalo mi sie bo mozna sobie na zewnatrz usiasc🍺
Smazony syr nie na sniadanie bo za ciezkie, fajny pjnkt widokowi na gorze w parku przy wetlawie, Tlusta Mys na obiad ale w takich godzknach zeby za duzo ludzi nie byll. Baaar czy jakos tak jak chce ktos piwo z kranu przy dlugich lawach mozna ludzi poznac


Laze se po centrum, właśnie zszedłem ku brzegowi rzeki
Proszę o wybaczenie chujowej jakości zdjęcia, ale od pół roku nowy telefon czeka w szafie, ale trzymam się starego xd


This post was edited by Pozdrawiam on Aug 21 2025 03:15pm
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 22 2025 12:04pm
Czemu


Załóż w czeskiej sekcji taki topic "Szukam drogi" to się dowiesz =]
i dopisz jeszcze "Pies merda ogonem"

This post was edited by rudy on Aug 22 2025 12:07pm
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 22 2025 12:17pm
Załóż w czeskiej sekcji taki topic "Szukam drogi" to się dowiesz =]
i dopisz jeszcze "Pies merda ogonem"


Czy chodzi o penisa
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll